אופטימיזציה היא תהליך שמבטיח שמחשב האודיו שלכם יממש את הפוטנציאל האמיתי שלו. זו סדרת פעולת מורכבת שנעשית ברמת התוכנה, ובה מבטלים, מסירים ומנטרלים כל רכיב במערכת שלא נחוץ לעבודת אודיו. כך אנחנו מוודאים שכל המשאבים של המחשב יופנו לצורך התמודדות עם הקלטות בריבוי ערוצים, עבודה עם כלים וירטואלים תובעניים, שימוש בספריות ענק של דגימות ועבודה בתדרי דגימה גבוהים.

אבל האופטימיזציה של אודיולאב לא מסתכמת בלבטל כמה רכיבי תוכנה, היא כרוכה בהרבה יותר מזה: עדכון BIOS, עדכון ובדיקת דרייברים, התקנת עדכוני ותיקוני תוכנה והגדרת ניהול המידע בדיסקים. אחרי התהליך הזה מחשב האודיו עובד בצורה יציבה יותר ויהיה מסוגל להתמודד עם פרוייקטים מורכבים ועמוסים.

אבל אנחנו לא מסתפקים בזה. כחלק מהאופטימיזציה שלנו אנחנו גם משפרים לא רק ביצועים, אלא גם את חווית השימוש שלכם במחשב. בתום התהליך אנחנו מתקינים על המחשב חבילה של תוכנות, כלים וירטואלים, אפקטים וספריות דגימות של מיטב יצרני התוכנה בעולם: SPL, TC Electronics, EastWest, FXpansion, Cakewalk, PSPAudioware, ועוד. והכל חוקי!

בנוסף, אם רכשתם או סיפקתם לנו דיסק גיבוי, נגדיר את המערכת לגבות את הפרוייקטים, הדגימות והקבצים החשובים שלכם באופן אוטומאטי וללא התערבות מצדכם – אתם פשוט תעבדו בשקט, בלי לדאוג לחומר שלכם. בשלב הסופי אנחנו מגבים את מערכת ההפעלה עצמה. הגיבוי הוא דרך פשוטה לחזור לעבודה במקרה של כשל של מערכת ההפעלה - תוך דקות חוזר המחשב למצב התוכנתי שהיה כאשר יצא מאיתנו, אופטימאלי לחלוטין ומוכן לעבודה.

Its a no cost industry. Rolex cant end fakes. Fakes offer a lot Rolex Replica Watches more than unique and indirectly contribute towards the model. We invest in fakes in appreciation on Rolex Replicas the brand name. These are typically "aspirational brands". Absolutely everyone cant purchase a Mercedes nevertheless they obtain Hyundai Sonata Gold Replica Watches which is a Rolex Replica watches cheap duplicate. Expenses only 10 p.c of Merc and gives far Women's replica watches better service than a Merc. Fakes are right here to remain and increase. Quit them if you're able to Mr Rolex or Mr Omega. Current market forces tend to be far more highly effective fake watches than these Swiss manufacturers. They simply simply cant end fakes. Enable them sit in ivory towers. Permit fakes market below their nose. Why there are no pretend BMWs inside the earth ? So why only gold watches