Trakker

11,900 ₪

עוד ציוד אולפני
Trakker

לרכישה ופרטים
נוספים על מוצר
זה התקשרו אלינו
03-5165036

 תיאור

ה- Trakker הינו קומפרסור-לימיטר High-End, המאפשר מספר אופני פעולה. ממצב שקוף ומוסיקלי ועד למצב וינטג'י עם אפשרות לבחור בין עקומת פעולה רכה לאגרסיבית. ניתן להשיג מגוון מאפייני צליל שונים לערוץ שלכם ולהעצים אותם תוך שימור איכויות הצליל.

כמו בכל מוצרי Crane Song, גם ב- Trakker מעגלי האודיו הינם מבוססי רכיבים אשר תוכננו במיוחד למכשיר ע"פ מפרט החברה (Discrete), ואינם רכיבי מדף סטנדרטיים. כאמור, על מנת לשמר תגובות טונליות ודינאמיות מושלמות, נעשה שימוש בטרנזיסטורים הפועלים ברמת Class A. הכניסות והיציאות הינן מאוזנות (XLR) ונטולות השנאה.

ה- Trakker עושה שימוש בטכניקת PWM להפיק שליטה על מניפולציות ה- Gain השונות שאותן מבצע רכיב טרנזיסטורי מסוג FET. הטכניקה מאפשרת שמירה על מסלול אות נקי שאינו פוגם באיכויות הצליל וגם מאפשרת מניפולציות שלא ניתן לבצע בטכניקות רגילות.

תמצאו כאן את כל הפרמטרים הקלאסיים שיש בקומפרסור: threshold, attack, release ושליטה על עקומת אופן ביצוע ההנחתה. הקסם הגדול של ה- Trakker טמון במתג סיבובי המתקרא Character, המשנה את אופיו של הקומפרסור לחלוטין.

באמצעות חלוקה לארבע קבוצות ניתן לברור בין סוג פעולה שקופה, וינטג'י מבוסס בעל אפיון פעולה של שפופרת ריק, שקוף עם מאפייני צליל של VCA בעל עקומה רכה ו\ או וינטג'י עם מאפייני צליל של VCA בעל עקומה אגרסיבית. לכל קבוצה יש ארבע אפשרויות שונות עם כיול פרמטרים מובנה ושונה בהתאמה למצב. כאשר לכל קבוצה, מוקצה רכיב טרנזיסטור FET שונה המתאפיין באופי פעולה שונה ומניב צליל שונה בהתאמה.

אופציית ה- Hard Knee תאפשר לכם לקבל צליל דחוס ומצליף, בעל חיספוס אופייני אך עדיין ישמר איכויות צליל מרהיבות.
אופציית ה- Soft Knee מן הסתם תלטף ברכות את האות, תעשיר אותו בצבע ותעבוד נפלא על קבוצת ערוצים יותר מאשר על ערוץ יחידני.
אופציית ה- Optical נסמכת על פרמטרים של האות הנכנס. כך למשל תזמון השחרור (Release) מתארך ככל שהאות הנכנס ארוך ועקבי.
אופציית ה- Air Optical זהה באופן פעולתה אך משמרת יותר תדרים גבוהים, ממש כפי שהיה נהוג בציוד וינטג'י מבוסס שפופרת-ריק, על מנת לפצות על אובדן התדרים הללו.

היתרון האדיר של ה- Trakker הינו הוורסטיליות. כאשר בכל שלב בו ההפקה שלכם דורשת צליל בעל מאפיינים שונים, במקום להחליף מכשיר בשרשרת האות, אתם פשוט מחליפים במתג את אופן הפעולה של אותו מכשיר יחיד.

עוד על הפנל הקדמי נוכל למצוא מדיד בעל 22 נוריות לד שיחוו ויעזרו לכם לנטר את אופן ההשפעה על הנחתת האות ועל עוצמת היציאה, וכן נורית לד נוספות להתראה על שיאי עוצמה ועומסי יתר.

פונקציה חשובה נוספת בעיקר לאולפני Post היא האפשרות לחבר יחד 8 מכשירים שיהיו מקושרים (הקישור מתבצע ע"י הפעלת מתג יעודי), כאשר יחידת ה- Master שולטת בכל הפרמטרים של יחידות ה- Slave. אידאלי לישומי סראונד.

 מפרט

  • קומפרסור\לימיטר Discrete Class A ליישומים בהן נדרשות גמישות ואיכות אודיו גבוהה ביותר

  • ניתן לשימוש כקומפרסור שקוף או לחילופין עם מאפיינים "וינטג'יים"

  • אפשרות לתגובה רכה או ארגסיבית וכל מה שבינהן (עשרה מצבים)

  • מסוגל להעשיר את המקור באופי ייחודי, או להשביח בצורה נאמנה למקור

  • מדיד 22 אלמנטים וחיווי over load לניטור מדוייק

  • אפשרויות שליטה על הגוון ברמת ההגבר בארבעה אופנים: שקוף, שקוף בתוספת מאפייני VCA, וינטאג', וינטאג' בתוספת מאפייני VCA

  • אפשרות לשרשר שני מכשירים לשימוש כ- Buss Compressor וליישומי סטריאו נוספים

  • תוצרת ארצות הברית

ביקורת מוצר מאת בארי רודולף

ביקורת מוצר מאת אדי סילטי

מידע נוסף באתר Crane Song

  וידאו

מומלץ להוסיף

Titan

Titan

קומפרסור / לימיטר אנלוגי

8,900 ₪

Hedd Quantum

Hedd Quantum

ממיר איכותי ברמת מסטרינג

16,900 ₪

AVOCET IIA

AVOCET IIA

מערכת שליטה אולפנית

13,900 ₪

Its a no cost industry. Rolex cant end fakes. Fakes offer a lot Rolex Replica Watches more than unique and indirectly contribute towards the model. We invest in fakes in appreciation on Rolex Replicas the brand name. These are typically "aspirational brands". Absolutely everyone cant purchase a Mercedes nevertheless they obtain Hyundai Sonata Gold Replica Watches which is a Rolex Replica watches cheap duplicate. Expenses only 10 p.c of Merc and gives far Women's replica watches better service than a Merc. Fakes are right here to remain and increase. Quit them if you're able to Mr Rolex or Mr Omega. Current market forces tend to be far more highly effective fake watches than these Swiss manufacturers. They simply simply cant end fakes. Enable them sit in ivory towers. Permit fakes market below their nose. Why there are no pretend BMWs inside the earth ? So why only gold watches