RMX16

לרכישה ופרטים
נוספים על מוצר
זה התקשרו אלינו
03-5165036

 תיאור

לפני הכל כפי שכולם כבר יודעים מדובר במכשיר שהגדיר יותר מכל מכשיר אחר את הסאונד

של שנות השמונים המזוהה איתו כל כך, אבל ממש לא רק.. מ U2 ל Peter Gabriel, מ Radiohead ל Rihanna, מ Celin Dion ל Phill Collins, גם היום תמצאו את ה RMX16 שומר על מקום של כבוד בראקים של אולפנים מסחריים ואמני מיקס ברחבי העולם.

ה RMX16 היה הריברב הדיגיטלי הראשון בעולם שהציע שליטה דיגיטלית מלאה ועבד ברוחב פס מלא בזכות טכנולוגיות פורצות דרך.

המכשיר המופלא הזה של AMS Neve זכה לתהילת עולם בעיקר בזכות שני אלגוריתמים מאוד יחודיים ומזוהים:

- האחד הוא כמובן ה NonLin Reverb שמוכר לנו מסאונד ״הסנר המתפוצץ״ המזוהה כל כך של שנות השמונים, אולי הסממן הכי משמעותי של התקופה שעושה לאחרונה קאמבק מפואר. - השני הוא ה Ambience Reverb, סוג של Large Hall שתפקד וממשיך לתפקד על בלי סוף ערוצי שירה מרכזית בהפקות פופ ורוק, האלגוריתם הזה הוא למעשה מאז ומתמיד היה המתחרה המרכזי ל 480L הקלאסי בקטגוריית ה Large Hall. מדובר על ריברב שמימי, עמוק, רחב ומלא מאוד שנמצא בשימוש על איספור אלבומי פלטינה גם היום.

ה RMX16 יוצר בשיא של השיא של התקופה בה הבינו שאפקטים של אודיו הם כלים מאוד יצירתיים שלא אמורים לנסות לדמות תנאים אקוסטים אמיתיים אלא ליצור אשליות.. ומה זאת הפקה מוזיקלית אם לא יצירת אשליות ? גם היום כמו אז, אנחנו עדיין מחפשים אחרי הסאונד החוויתי והאטרקטיבי, זה שיעזור למיקס שלנו להיות זכיר. מיקס שלא חייב להשמע כמו החיים עצמם אלא פותח אופקים חדשים וגורם למאזין לדמיין, זה הנרטיב ממנו נולד ה RMX16.

בצעד מפתיע וראוי להערכה AMS Neve החליטה להחזיר את הקלאסיקה המופלאה הזאת למדפים ועוד בדרך הטובה ביותר שאפשר לבקש, מודול כפול מסדרת 500 חדש מהניילונים עם אותו עיצוב ותחושה של המכשיר הקלאסי ועם עוד כמה אפשרויות חדשות הפאנל הקדמי מאפשר שליטה על כל הפרמטרים של הריברב עם 28 כפתורים ואנקודר חדש ולחיץ לשליטה מהירה יותר, שני כפתורים חדשים ל Save ו Recall לתפעול ושחזור מהיר יותר כמו גם כפתור Wet ו Dry שלא נכלל במקור

המכשיר הקלאסי הגיע עם 9 אלגוריתמים, כולם כמובן כלולים במודול החדש, מעבר לאלגוריתמים המוכרים והמבוקשים, בשנות השמונים AMS הוציאה ידית קוראת ברקוד שהייתה מתחברת למכשיר כדי לטעון אלגוריתמים נוספים. (חלקנו זוכרים את הטכנולוגיה המתסכלת הזאת ממכשירי וידאו של שנות השמונים) כך על גבי דף נייר, AMS סיפקה למשתמשים אשר רכשו את הידית 9 אלגוריתמים נוספים שלא היו מתוכנתים לתוך ה RMX אלא היו נטענים מתוך הברקוד, נדיר עד בלתי אפשרי למצוא היום מכשיר קלאסי עם אותה ידית ברקוד כך שהמכשירים שעולים לעיתים למכירה ביד שניה כוללים רק 9 אלגוריתמים.

האלגוריתמים הנוספים שהיו נחלת הברקוד מתוכנתים לתוך ה RMX16 החדש (תודה למדע) כך שהמכשיר מכיל את כל 18 האלגוריתמים שנכתבו אי פעם לריברב, כמובן הכל עם הקוד המקורי.

המחיר אגב מפתיע מאוד ויותר מאטרקטיבי, ה RMX16 החדש עולה פחות מחצי ממחיר השוק של הגרסה הישנה !!

 מפרט

  וידאו

מומלץ להוסיף

Its a no cost industry. Rolex cant end fakes. Fakes offer a lot Rolex Replica Watches more than unique and indirectly contribute towards the model. We invest in fakes in appreciation on Rolex Replicas the brand name. These are typically "aspirational brands". Absolutely everyone cant purchase a Mercedes nevertheless they obtain Hyundai Sonata Gold Replica Watches which is a Rolex Replica watches cheap duplicate. Expenses only 10 p.c of Merc and gives far Women's replica watches better service than a Merc. Fakes are right here to remain and increase. Quit them if you're able to Mr Rolex or Mr Omega. Current market forces tend to be far more highly effective fake watches than these Swiss manufacturers. They simply simply cant end fakes. Enable them sit in ivory towers. Permit fakes market below their nose. Why there are no pretend BMWs inside the earth ? So why only gold watches