Pullet

8,290 ₪

עוד ציוד אולפני
Pullet

לרכישה ופרטים
נוספים על מוצר
זה התקשרו אלינו
03-5165036

 תיאור

ה Pullet של Thermionic Culture הוא אקולייזר פסיבי. מה זה אקולייזר פסיבי? אפשר להיכנס לפרטים טכניים ולהסביר שאקולייזר פסיבי מורכב מסדרה של פילטרים פאסיביים שעשויים מנגדים וסלילים שאחריהם מגיע מעגל הגברה שבא לפצות על הווליום שהפילטרים הנחיתו, אבל... למה לא להשתמש במונח יותר ברור? כמו... פולטק! או EMI EQ. הקסם באקולייזרים פסיביים נמצא בהתנהגות המאוד מוזיקלית של הפילטרים שלהם שמאפשרת הגברה קיצונית של התדרים הנבחרים מבלי להישמע צורם או מלאכותי.

ה- Pullet הוא וריאציה חדשה על הפולטק הקלאסי שמתמקדת בעיקר בתדרי המיד ומאפשרת טווח בחירה ושליטה גדולים בהרבה משל האיקיו הקלאסי באזורים האלה.

ה- Pullet מאפשר הגברה בעלת רוחב תדר (Q) משתנה של על 21db ב- 11 תדרים שונים במקביל לחיתוך בעל רוחב תדר (Q) קבוע של עד 21db ב- 11 תדרים. בנוסף מאפשר ה- Pullet הגברה והנחתה של Hi Shelve ב- 3 תדרים שונים לבחירה.

ה- Pullet כיאה לאקולייזר פאסיבי משובח מצטיין במיוחד ביכולת שלו לאפשר שינויים רדיקליים של EQ על אות המקור ולהישמע הכי טבעי ש- EQ יכול להישמע. המקרים בהם אקולייזרים אקטיביים מתחילים לדסטרט בצורה לא נעימה ולפעמים הרסנית בשימוש קיצוני אבל עדיין חסר לכם עוד מהתדר הזה הם המקרים בהם ה- Pullte הולך להיות החבר הכי טוב שלכם!

יש בלי סוף דעות לגבי "הסאונד האולטימטיבי" כמו על מה השימוש האולטימטיבי באקולייזרים פאסיביים, אמני קול רבים יעדיפו את ה- Pultec הקלאסי מבוסס המנורות ל- Mix Bus, אמני מיקס אחרים ישבעו שה- Pultec מבוסס טרנזיסטורים זה האיקיו המועדף עליהם לתופים וכאלה שהאיקיו של EMI לא זז להם מערוץ הבס מעולם… זה עוד בלי לדבר על טכנאי המאסטרינג והעדפותיהם באקולייזרים פאסיביים - נדיר למצוא בית מאסטרינג שלא משתמש באיקיו אנלוגי פאסיבי כאיקיו מרכזי...

ההבדל העיקרי בין כל האקולייזרים הנ"ל הוא מעגל ההגברה. למה? מעגל ההגברה באיקיו פסיבי ממוקם אחרי הפילטרים ותפקידו להגביר 40db של gain בגלל ההנחתה של הפילטר הפסיבי בכניסה למעגל. ז"א, אקולייזר פסיבי עובד בעוצמת גיין פנימית של מיקרופון ומשתמש במעגל הגברה אחרי פעולת ה- EQ שמחזיר את עוצמת הסיגנל ל- line level.

בשביל לאפשר למשתמש להתאים את האיקיו לשימוש ספציפי בזמן נתון, כמו גם לאפשר ורסטיליות מקסימלית בחרה Thermionic Culture לבנות את ה- Pullet ללא מעגל הגברה אחרי הפילטרים(!)

הנחת העבודה היא שאין אולפן בלי פראמפים ושפראמפים לא נמצאים בשימוש בזמן מיקס, כך שהמשתמש יכול לבחור מתוך מגוון הפראמפים הקיים אצלו באולפן כדי להתאים את ה- Pullet בצורה המדויקת ביותר בשבילו. כדוגמה כללית - פראמפים שקופים מאוד בשביל מאסטרינג, פראמפים טרנזיסטוריים בשביל תופים או בס, פראמפים מבוססי מנורה בשביל Mix Bus או שירה וכו'...

הבחירה האסתטית והאמנותית נשארת בידי המשתמש ומאפשרת כיסוי נרחב של כל סגנונות השימוש באקולייזרים פאסיביים. כמובן, בהתאם לסוג הפראמפים הקיימים אצל המשתמש אשר ברוב המקרים משקפים את טעמם באודיו בכל אופן.

 מפרט

אקולייזר פאסיבי עם סאונד טבעי מאוד

וריאציה חדשה על הפולטק הקלאסי שמתמקדת בעיקר בתדרי המיד ומאפשרת טווח בחירה ושליטה גדולים בהרבה משל האיקיו הקלאסי באיזורים האלה

פילטר נוסף להגברה או הנחתה של תדרי Air גבוהים

מתאים לשימוש עם כל Mic Preamp שמאפשר הגברה של 40db

הגברה והנחתה של עד 21db

כניסות ויציאות מאוזנות

שנאי כניסה איכותי של Sowter

מיוצר באנגליה בעבודת יד

למידע נוסף באתר Thermionic Culture

ביקורת מגזין Resolution

ביקורת במגזין Sound On Sound

  וידאו

מומלץ להוסיף

Little Red Bustard

Little Red Bustard

מסכם ערוצים מבוסס מנורות

11,900 ₪

5500

5500

איקוולייזר כפול של API

13,900 ₪

8816

8816

מיקסר סיכום 16 ערוצים

14,600 ₪

Its a no cost industry. Rolex cant end fakes. Fakes offer a lot Rolex Replica Watches more than unique and indirectly contribute towards the model. We invest in fakes in appreciation on Rolex Replicas the brand name. These are typically "aspirational brands". Absolutely everyone cant purchase a Mercedes nevertheless they obtain Hyundai Sonata Gold Replica Watches which is a Rolex Replica watches cheap duplicate. Expenses only 10 p.c of Merc and gives far Women's replica watches better service than a Merc. Fakes are right here to remain and increase. Quit them if you're able to Mr Rolex or Mr Omega. Current market forces tend to be far more highly effective fake watches than these Swiss manufacturers. They simply simply cant end fakes. Enable them sit in ivory towers. Permit fakes market below their nose. Why there are no pretend BMWs inside the earth ? So why only gold watches