Mastering Limiter

13,950 ₪

עוד ציוד אולפני
Mastering Limiter


לרכישה ופרטים
נוספים על מוצר
זה התקשרו אלינו
03-5165036

 תיאור

ה- Bettermaker Mastering Limiter בדומה לשאר המוצרים של חברת Bettermaker משלב בין עיבוד אות 100% אנלוגי לבין שליטה דיגיטלית מלאה.

מדובר בלימיטר האנלוגי הראשון הנשלט ע״י מסך מגע או ע״י פלאגין (VST, AU, AAX) בחיבור למחשב ומאפשר זיכרון מצב עבודה, אוטומציה מלאה, undo, אפשרות לבדיקות A\B וכל מה שהיית מצפה מפלאגין לעשות. רק שכאן לא מדובר בפלאגין וגם ממש לא רק בלימיטר אלא במערכת מאסטרינג אנלוגית חוויתית ומרגשת!

המכשיר מכיל 3 סקציות שונות אשר מסוגלות לעבוד בסטראו או ב- MS, וביחד מספקות את הפתרון השלם ביותר שאנחנו מכירים לשלב האחרון בשרשרת המאסטרינג האנלוגית ממש לפני שהסיגנאל פוגע חזרה ב- AD.

סקציה 1 - לימיטר מאסטרינג אנלוגי:

הלימיטר המשובח של Bettermaker מבוסס על VCA איכותי במיוחד ומאפשר בחירה בין Release אינטליגנטי ותלוי program ל- Release נשלט ידנית, כמו גם על עוצמות הכניסה והיציאה מהלימיטר.

בנוסף ללימיטר במכשיר קיימת גם יחידת Clipping אנלוגית נפרדת עם בחירה בין Soft Clipping או Hard Clipping ושליטה מלאה על כמות האחוזים מהסיגנאל שעוברים דרך העיבוד שלה.

(ספוילר - זה אחד הדברים האהובים עלינו ביותר במכשיר הזה!) Clipping בנוסף ל- Limiting היא אחת הדרכים המועדפות בעולם המאסטרינג להעלאת ווליום של מאסטרים והיא לרוב נעשית באמצעות Overloading של ממירי מאסטרינג מותאמים לדבר כמו לדוגמא ה- HEDD Quantum הנפלא של Crane Song, כאן מדובר במערכת ה- Clipping האנלוגית הראשונה בעולם המאסטרינג המיועדת לדבר הזה בדיוק ולדעתנו הסובייקטיבית שווה את כל ערך המכשיר לבדה.

סקציה 2 - מעגלי צבע נשלטים כדי לייצר חותמת ייחודית ומחמיאה למאסטר:

הלימיטר מכיל שני מודולים של סטורציה המספקים שני צבעים שונים לבחירה ואפשרות לשלב ביניהם:

- הראשון נקרא Color 1 והוא מוסיף למיקס סטורציה בהרמוניות אי זוגיות (3rd, 5th, 7th וכו׳
- השני נקרא Color 2 והוא מעשיר את המיקס בסטורציה בהרמוניות זוגיות (2nd, 4th, 6th וכו׳).

כדי להנות ממלוא הפוטנציאל של המעגלים היחודיים האלה ומהשילוב ביניהם על כל אחד מהמודולים יש שליטה עצמאית על הכמות ועל EQ, כך שאם בסיטואציה של מאסטרינג נחפש לדוגמה להוסיף קצת הרמוניות אי זוגיות לתדרים הנמוכים של המיקס כדי לעזור לו לבעוט החוצה, נוכל במקביל להמתיק את התדרים הגבוהים עם סטורציה נעימה ומענגת בהרמוניות הזוגיות.

סיבה משמעותית נוספת לשימוש בהעשרה הרמונית מהסוגים האלו במיוחד בקצה האחרון של שרשרת המאסטרינג היא שכל עבודת ה EQ שנעשית בשלבים שבאים לפני שהשיר פוגש את ה Bettermaker הופכת לסלחנית ומתגמלת יותר עם יכולת להשביח כל איקיו שיפעל לפניו מהסיבה שלכל תנועה של EQ מתווספים אוברטונים שבעבודה נכונה יכולים לרכך, לחספס ולסגנן את אופי ה EQ ולהעניק אפילו לאקולייזרים דיגיטליים כמה מהמאפיינים של אקולייזרים אנלוגיים מיועדים למאסטרינג.

סקציה 3 - מיטרים:

ה- Bettermaker Mastering Limiter מכיל את סקציית המיטרינג המקיפה והעמוקה ביותר שקיימת במכשיר אנלוגי והוא כולל את כל סוגי המיטרינג המקובלים והדרושים למאסטרינג ומספק תצוגת חיווי מושלמת שיכולה לקבל הזנה משני מקומות לבחירה, מהמכשיר עצמו כדי לקבל תמונה מלאה על השרשרת האנלוגית, או מהפלאגין ששולט על הלימיטר כדי להשתמש בסקציית המיטרים כדי לקבל אינפורמציה על כל נקודה שתבחרו, ערוץ, גרופ או מאסטר, המיטרים כוללים:

- ספקטרום אלנייזר מלא
- ספקטרום אנלייזר FFT 31 Band
- חיווי עוצמות כניסה, יציאה ו Gain Reduction
- מיטרים מסוג VU קלאסיים
- חיווי RMS
- חיווי LUFS
- מד זווית פאזה (Goniometer)
- מד קורלציית פאזה (Correlation Meter)
- חיווי K-Metering

 מפרט

עוצמת כניסה מקסימלית: 21.5dBu+ (כניסה מאוזנת)

עוצמת יציאה מאוזנת: 23dBu+

עוצמת פעולה: 4dBu+

עוצמת Gain Reduction מקסימלית: 20dB

סוג Makeup Gain: אוטומטי

זמן התקף: 0.1-250ms

זמן שחרור: 0.01-1.3s או שחרור חכם (IREL (Intelligent Release  

עכבת כניסה: 48kΩ לסיגנאל מאוזן

עכבת יציאה 50Ω + 50Ω סיגנאל מאוזן אלקטרונית

הענות תדרים 5Hz-30Khz עם סטיה של +/- 0.1dB

תחום דינמי: 115 dB @ +18 dBu, 20 kHz BW

צריכת חשמל מקסימלית: 30W (uses 630mA slow blow fuse)

משקל כולל: 5.5kg

מידע נוסף באתר Bettermaker

  וידאו

מומלץ להוסיף

Titan

Titan

קומפרסור / לימיטר אנלוגי

8,900 ₪

Hedd Quantum

Hedd Quantum

ממיר איכותי ברמת מסטרינג

16,900 ₪

Its a no cost industry. Rolex cant end fakes. Fakes offer a lot Rolex Replica Watches more than unique and indirectly contribute towards the model. We invest in fakes in appreciation on Rolex Replicas the brand name. These are typically "aspirational brands". Absolutely everyone cant purchase a Mercedes nevertheless they obtain Hyundai Sonata Gold Replica Watches which is a Rolex Replica watches cheap duplicate. Expenses only 10 p.c of Merc and gives far Women's replica watches better service than a Merc. Fakes are right here to remain and increase. Quit them if you're able to Mr Rolex or Mr Omega. Current market forces tend to be far more highly effective fake watches than these Swiss manufacturers. They simply simply cant end fakes. Enable them sit in ivory towers. Permit fakes market below their nose. Why there are no pretend BMWs inside the earth ? So why only gold watches