Hedd Quantum

16,900 ₪

עוד ציוד אולפני
Hedd Quantum

לרכישה ופרטים
נוספים על מוצר
זה התקשרו אלינו
03-5165036

 תיאור

ה- HEDD Quantum Converter הוא ממיר דיגיטל לאנלוג ואנלוג לדיגיטל המבוסס על הדור החמישי של טכנולוגיית ההמרה של החברה, ה- Quantum. הממירים של Crane Song מככבים באולפני מאסטרינג מובילים מסביב לעולם ונמצאים בשימוש אצל בכירי הטכנאים כבר שנים רבות, ה- Quantum נחשב לפריצת דרך בהמרה מדיגיטל לאנלוג ואנלוג לדיגיטל, הוא קוצר אינסוף שבחים מהקפדנים שבטכנאים ומוביל במבחני ההאזנה העיוורים באופן עיקבי וקבוע מול כל ממיר ובכל רמת מחיר.

תכינו את האוזניים לחווית האזנה חדשה שכמוה עוד לא שמעתם, תמונת סטריאו יציבה ואמינה ביותר ורמת פירוט פורצת דרך בכל ספקטרום התדרים.

ה Quantum פועל בטכנולוגיה שנקראת ASRC (ראשי תיבות של asynchronous sample rate conversion) ועושה reclocking לאות הדיגיטלי שהוא מקבל לתדר דגימה קבוע של 211Khz בו הוא פועל. ז"א, גם אם הסיגנל מגיע ל Quantum ב 44.1Khz הממיר יעשה לו reclocking וינגן אותו באופן קבוע ב 211Khz על 32Bit.

היישום של ASRC ב- Quantum בשילוב עם ה- Clock החדש והמשודרג של ה- HEDD Quantum הוא פורץ דרך ומקנה לממיר את רמת ה- Jitter הנמוכה ביותר שנמדדה בתעשיית האודיו אי פעם! ה- Quantum מודד Jitter של 1pS ב reference clock, ו- 0.45pS בתחום השמע שבין בין 10Hz-20Khz!

היתרון השני והמשמעותי לא פחות של השימוש ב- ASRC ב- Quantum הוא שהממיר מנגן באופן קבוע בתדר הדגימה שנבחר כאופטימלי עבור החומרה הספציפית שעושה את ההמרה והמעגל האנלוגי הבנוי מסביבה. במילים אחרות, הממיר מנגן תמיד על ה- Sweet Spot שלו מבלי להיות תלוי בתדר הדגימה המתקבל מהסשן.

השימוש ברכיבים האיכותיים ביותר כמו שבב ההמרה של AKM, בשילוב עם הטכנולוגיה המתקדמת של ה- Quantum והיישום המבריק שלה שתוכנן ע"י המאסטרו Dave Hill, מקנים ל- Quantum את הסאונד השקוף, המדויק והמפורט ביותר ששמענו בממיר בכל רמת מחיר, יחד עם זאת הסאונד רחוק מלהיות סטרילי או משעמם ! מדובר בסאונד חי, עמוק, דינמי ומהיר מאוד, עם תמונת הסטריאו האמינה ביותר שנתקלנו בה, תמונת הסטריאו רחבה מאוד אך המרחב לא בא על חשבון האלמנטים שלא מצודדים באופן קיצוני ולא על חשבון המרכז.

בממירים רבים האלמנטים שהולכים חצי דרך לאחד הצדדים מוחלשים ביחס לאלמנטים הממוקמים כל הדרך ימינה או שמאלה ויוצרים סוג של תמונת סטריאו בצורת U שמרחיקה את הסנטר וכל מה שסביבו לטובת הצדדים, ה Quantum מספק רוחב מרשים מאוד, אך עם זאת נותן ייצוג מושלם גם לכל מה שמתרחש בין הרמקולים, עם יחס L-C-R מושלם אפשר להצביע בקלות יוצאת דופן איפה בדיוק כל כלי נגינה ממוקם במרחב הפנורמי.

מעטפת ה- ADSR של הכלים השונים בתוך המיקס נשמרת סולידית בצורה חסרת תקדים, גם בתוך מיקס צפוף סקציות גדולות של מיתרים או שירות לדוגמה לא יגרמו לאלמנטים הפרקוסיביים כמו תופים\לופים וכו' לאבד פאנץ והשירה תישאר סולידית, ממורכזת ודינמית.

ה- Quantum מספק קפיצת מדרגה גם בחופש היצירתי בעבודת ה- EQ במיקסינג ובכיוון ה- time constants של הקומפרסורים, גם אם תוסיפו סאבים בצורה מוגזמת לקיק, זה לא יפגע בפאנץ' שלו, אפס מיסוך, מעטפת ה- ADSR תשאר תמיד יציבה מאוד גם במיקסים הצפופים ביותר, עומס יתר בתדר אחד לא יכפה מעטפת שונה שונה או התנהגות שונה על תדר אחר.

יכולת ההפרדה בין ה- Transients השונים היא עוד אחת מהנקודות העוצמתיות של ה Quantum, תופעת המיסוך המפורסמת של רוב הממירים פשוט לא קיימת! לדוגמא, כשהסנר מנגן על טמבורין שמנגן על לופ תופים שמנגן על קיק, רוב הממירים ינגנו את כל האינפורמציה עתירת ה Transients הזאת כמכה אחת, לא ה- Quantum... רמת הפירוט נשארת פנומנלית גם בפרוגרם עתיר Transients ברמה שלא נתקלנו בה עד היום וזה שדרוג משמעותי מאוד בשביל כל אמן קול בכל אולפן כי אין יותר צורך לעבוד כדי לפתור בעיה טכנית שלא קיימת יותר.

טכנאים שדיברנו איתם מתארים את המעבר ל- Quantum בדומה למעבר מצפיה בסרט HD לצפיה בסרט שמצולם ב- 4K על מסך גדול ואיכותי מאוד.

בנוסף להמרה ול- Clock אשר הופכים אותו לממיר המאסטרינג המפורט והשקוף ביותר בנמצא, ה- HEDD מצויד גם ב- DSP המפורסם והייחודי שלו אשר בעזרתו הוא יכול לצבוע את האודיו בצבעים יפהפיים ע״י שליטה מהירה ואינטואיטיבית על שלושה כפתורים:
- כפתור Triode אשר מדמה את המבנה ההרמוני של שפורפרת טריודה ובעיקר מוסיפה הרמוניות זוגיות לסיגנל, האודיו נשמע עשיר ושמן יותר דרך טריודה
- כפתור Pentode אשר מדמה את המבנה ההרמוני של שפורפרת פנטודה ובעיקר מוסיף הרמוניה באוקטבה שלישית והרמוניות אי זוגיות גבוהות, הפנטודה נותנת תחושה של בהירות לאודיו, מוציאה את הפרטים הקטנים ונותנת אפקט של קומפרסיה
- כפתור Tape אשר מדמה התנהגות של טייפ סלילים מגנטי ומוסיף לסיגנל הרמוניות זוגיות בנוסף להרמוניות אי זוגיות באוקטבות הגבוהות בדומה לטייפ, ככל שהפרוסס יהיה משמעותי יותר התדרים הנמוכים ותדרי המיד יתגברו על חשבון התדרים הגבוהים

השימוש בפרוססור ההרמוני של ה (HEDD (HarmonicallyEnchanced Digital Device החליפה במרוצת השנים בבתי מאסטרינג רבים את השימוש בטייפ ורבים וטובים מטכנאי העל מסתמכים בעיקר על ה HEDD ככלי העשרה הרמונית.

ה- HEDD Quantum מאפשר ל AD ול DA לפעול באופן עצמאי בתדרי דגימה שונים ובנוסף לאנלוג הוא כולל כניסות ויציאות דיגיטליות ב- AES/EBU XLR, Optical, BNC, Digital RCA

 מפרט

ממיר AD ו DA מסדרת הדגל Quantum, הדור החמישי של הממירים של Cranesong

כניסות ויציאות אנאלוכיות ודיגיטליות ב- AES/EBU XLR, Optical, BNC, Digital RCA

ספקי כח נפרדים לסקציה הדיגיטלית והאנלוגית למניעת השראות והורדת רצפת רעש

שעון Word Clock החדש והמשופר של החברה עם הפצה ל 6 יציאות WC המספיקות לסינכרון אולפן מסחרי שלם.

סקציה להעשרה הרמונית הכוללת הדמיות מעולות של Pentode, Triode ו Tape עם שליטה נפרדת על כל אחד מסוגי ההעשרה בנפרד.

כניסות ויציאות מאוזנות אלקטרונית ללא שנאי אודיו

מיוצר בארצות הברית

מידע נוסף באתר Crane Song

  וידאו

מומלץ להוסיף

AVOCET IIA

AVOCET IIA

מערכת שליטה אולפנית

13,900 ₪

SCM50ASL Pro

SCM50ASL Pro

מוניטור קצה עליון לשדה שמיעה בינוני

64,700 ₪

8801

8801

ערוץ הקלטה מהקונסולה 88RS

12,900 ₪

Its a no cost industry. Rolex cant end fakes. Fakes offer a lot Rolex Replica Watches more than unique and indirectly contribute towards the model. We invest in fakes in appreciation on Rolex Replicas the brand name. These are typically "aspirational brands". Absolutely everyone cant purchase a Mercedes nevertheless they obtain Hyundai Sonata Gold Replica Watches which is a Rolex Replica watches cheap duplicate. Expenses only 10 p.c of Merc and gives far Women's replica watches better service than a Merc. Fakes are right here to remain and increase. Quit them if you're able to Mr Rolex or Mr Omega. Current market forces tend to be far more highly effective fake watches than these Swiss manufacturers. They simply simply cant end fakes. Enable them sit in ivory towers. Permit fakes market below their nose. Why there are no pretend BMWs inside the earth ? So why only gold watches