Earlybird 4

27,990 ₪

עוד ציוד אולפני
Earlybird 4

לרכישה ופרטים
נוספים על מוצר
זה התקשרו אלינו
03-5165036

 תיאור

ה- Earlybird 4 הוא פראמפ בעל ארבעה ערוצים מבוסס מנורות ומיוצר באיכות הבניה ורמת הכיול הגבוהה ביותר הקיימת במכשירי אודיו. הפראמפ מכיל את הרכיבים האיכותיים ביותר ומורכב בשיטת point to point wire בעבודת יד כמובן... כל רכיב נבחר באופן ספציפי ומחווט לרכיב הבא במעגל, אין מעגל מודפס (PCB) או מעגלים משולבים מוכנים, למרות מחירו ההוגן של ה- Earlybird 4 שיטת הבניה שלו מאפיינת את המכשירים שנבנו בשנים בהם המחשבה על ציוד אולפני הייתה "money is no object" בגלל שבאותם שנים שעות הקלטה של מוזיקאים ואולפנים היו יקרות מאוד וטכנאי האולפן כמו חברות התקליטים ציפו לכלי עבודה אמינים לגמרי עם איכות סאונד ללא פשרות כדי ללכוד את הביצוע החד פעמי של הלהקה בחדר ההקלטה בצורה האולטימטיבית. ציוד שישמע מעולה בכל מצב ולעולם לא יהיה הסיבה לעצור טייק או לבחון מחדש את דרך ההקלטה.

השימוש במנורות לצורך סטורציה ודיסטורשן הייתה מאז ומתמיד הבחירה הראשונה והמועדפת על אמני קול בגלל המאפיינים המאוד מוזיקלים והסאונד המאוד אטרקטיבי ומבוקש שהן מייצרות, יחד עם זאת הגברה שנעשית על המנורות הנכונות ובתכנון הנכון יכולה להישמע מאוד טבעית ועם פחות דיסטורשן מהגברה שמבוססת על טרנזיסטורים ולראיה ה- Earlybird 4 המשובח שמאפשר למשתמש הגברה בעלת סאונד טבעי מאוד בטווח שנע בין 3db ל- 62db, עם מפסק בורר Impedence לצורך התאמה מושלמת למיקרופון.

מעגל ההגברה פועל על מנורות בארכיטקטורת Push Pull Class A ומספק הגברה נקיה מאוד עם דיסטורשן נמוך במיוחד, למעשה הדיסטורשן האי זוגי הנמוך ביותר המצוי במגבר מיקרופון.

שנאי הכניסה והיציאה של ה- Earlibird 4 מיוצרים ע"י חברת Sowter האיכותית בפיתוח משותף עם Thermionic Culture כדי לספק התאמה ותוצאות טובות מאי פעם מבחינת סאונד שמתבטאות בין היתר ב- Phase Shift נמוך ו- Headroom גבוה במיוחד.

נדיר מאוד למצוא פראמפ למיקרופון עם האיכויות של ה- Eqrlybird 4, אחרי שנים רבות של פיתוחים ושיפורים, Vic Keary הדיזיינר הראשי של Thermionic Culture הכריז שמדובר בפראמפ "הטוב ביותר אי פעם", אנחנו מקווים שאחרי שתשמעו את ה- Earlybird 4 תגיעו לאותה מסקנה ש Vic ואנחנו הגענו אליה, מדובר ביופי טהור!

למכשיר יש זוג VU Meters ברורים שיכולים באמצעות בורר לתת אינדיקציה על כל אחד מארבעת הפראמפים כש- VU Meter A ישקף את ערוץ 1 או 3 ו- VU Meter B ישקף את ערוץ 2 או 4. בנוסף יש ארבעה לדים אדומים להתרעה על עומס יתר, אחד לכל ערוץ שנדלק כשהסיגנל עובר את ה- 10dbm+ אבל, גם כשנדלק הלד נשארו ל- Earlybird עוד 20db של הדרום!

 מפרט

פראמפ למיקרופון בעל ארבעה ערוצים באיכות הגבוהה ביותר

מבוסס מנורות בארכיטקטורת Push Pull Class A                                                                                                                    

הגברה נקיה מאוד עם דיסטורשן נמוך במיוחד, למעשה הדיסטורשן האי זוגי הנמוך ביותר הקיים במגבר מיקרופון                                                                

הפראמפ מכיל את הרכיבים האיכותיים ביותר ומיוצר בשיטת point to point wire בעבודת יד

מספק Phase Shift נמוך מאוד ו Headroom עצום

בורר Impedence לצורך התאמה מושלמת למיקרופון

מפסק Phantom 48V

מפסק מנחת Gain של 20db

High Pass Filter בעל 2 מצבים

כפתור ווליום בכניסה וכפתור ווליום נוסף ליציאה

כפתור Phase Invert

זוג שעוני VU שיכולים באמצעות בורר לתת אינדיקציה על כל אחד מארבעת הפראמפים

לדים להתרעה על עומס יתר על כל אחד מהערוצים

מידע נוסף באתר Thermionic Culture

  וידאו

מומלץ להוסיף

Swift

Swift

אקולייזר סטראופני מבוסס מנורות

14,900 ₪

The Channel Strip

The Channel Strip

ערוץ הקלטה קלאסי

14,500 ₪

1073DPX

1073DPX

שני קדם-מגברים עצמאיים עם איקוולייזר

15,150 ₪

Its a no cost industry. Rolex cant end fakes. Fakes offer a lot Rolex Replica Watches more than unique and indirectly contribute towards the model. We invest in fakes in appreciation on Rolex Replicas the brand name. These are typically "aspirational brands". Absolutely everyone cant purchase a Mercedes nevertheless they obtain Hyundai Sonata Gold Replica Watches which is a Rolex Replica watches cheap duplicate. Expenses only 10 p.c of Merc and gives far Women's replica watches better service than a Merc. Fakes are right here to remain and increase. Quit them if you're able to Mr Rolex or Mr Omega. Current market forces tend to be far more highly effective fake watches than these Swiss manufacturers. They simply simply cant end fakes. Enable them sit in ivory towers. Permit fakes market below their nose. Why there are no pretend BMWs inside the earth ? So why only gold watches