Culture Vulture S15

13,490 ₪

עוד ציוד אולפני
Culture Vulture S15

לרכישה ופרטים
נוספים על מוצר
זה התקשרו אלינו
03-5165036

 תיאור

תעשיית המוזיקה העולמית השתנתה מאוד בשני העשורים האחרונים והפכה מתעשייה שמושפעת בעיקר מההחתמות של חברות התקליטים הגדולות, לתעשייה שמורכבת בעיקר מיצירה עצמאית. ההתפתחויות הטכנולוגיות של השנים האחרונות מאפשרת לכל אחד להעמיד לרשותו את האמצעים הבסיסיים הדרושים ולהפיק את המוזיקה שלו באופן עצמאי.

השינוי הכל-כך דרמטי באופי של תעשיית המוזיקה העלה בעשרות מונים את כמות היצירה היוצאת לאור, רק בתעשייה המקומית שלנו נשלחים בשבוע ממוצע בין 60 ל- 80 סינגלים חדשים לרדיו(!)

אין דבר משמח יותר מלהנות מכל-כך הרבה יצירה מקומית שחושפת המון כישרון. יחד עם זאת, ריבוי היצירה מציב אתגרים חדשים ומורכבים ליוצרים ולמפיקי המוזיקה: איך אפשר לגרום לשיר או ליצירה שלי לבלוט כדי להיות מושמעת ומוערכת בתוך העולם החדש ומרובה היצירה?

אנחנו מאמינים שהדבר שגורם ליצירה ולאמן לחדור, לבלוט ולהצליח הוא אופי חזק ומאופיין שנוכחת מהתו הראשון ועד לפייד של סוף השיר.

ה- Culture Vulture הוא פרוססור מעשיר ומכשיר דיסטורשן מבוסס מנורות אשר נועד בדיוק למטרה הזאת והוא אחד הכלים היעילים והיצירתיים ביותר שאנחנו מכירים כדי לעזור למפיקים ולאמני מיקס ליצר חותמת סאונד מקורית ולתרגם את האופי שלנו לאודיו שישמע בדיוק כמונו ורק כמונו.

ה- Culture Vulture מאפשר מרחב עצום של יצירתיות ונועד להשיג את כל המטרות שקשה להשיג בעולם הדיגיטלי הנוטה לסטריליות יתר לפעמים... החל מסאונד קטיפתי, מרגש, עמוק ורחב ועד לדיסטורשן אגרסיבי מאוד אבל באותו זמן המוזיקלי והמרשים ביותר שאי פעם שמענו!

ה- Culture Valture super 15 מבוסס על הדגם הקלאסי והמצליח של החברה, ה Calture Vulture אבל מצויד בתוספות רבות שלא קיימות בדגם המקורי והוא המעבד העמוק והמקיף ביותר בסדרה עד כה, מכיל 7 מצבים נוספים של דיסטורשן שלא קיימים בדגם המקורי, מעבד Presence ממותג בעל שני מצבים וכפתור Drive עם בורר בין מצב Normal, מצב +10Db+ ומצב Overdrive שמציע למשתמש סאונד אפילו עוד יותר קראנצ'י מהמכשיר שמגדיר את המונח קראנצ'...

ה- Super 15 מאפשר יותר שליטה מבעבר בין סטורציה שקופה/נעימה לאוזן ועד לדיסטורשן אגרסיבי מאוד, אנגלי וקוטבי כמו ד"ר ג'קיל ומיסטר הייד!

ל- Culture Vulture Super 15 יש עשרה סוגים של דיסטורשן\סטורציה לבחירה:

מצב T: קיצור ל- Triode, מצב של סטורציה מוזיקלית האופיינית לטריודה, מיועד בעיקר לסטורציה מעשירה כדי ״לחמם״ את אות המקור.

מצב P1: המנורה שאחראית על הדיסטורשן עוברת למצב Pentode ומקנה סאונד אגרסיבי יותר שמוסיף לאות המקור דיסטורשן בהרמוניות אי זוגיות, אבל עדיין שומר על הצבע המנורתי המפורסם של Thermionic Culture.

מצבים PK1-5: המנורה שאחראית על הדיסטורשן עוברת למצב Pentode בשילוב עם פילטר חד על שליטת ה- Bias מאפשר למשתמש הוספה של תדרי Mid Range מחמיאים מוזיקלית במיוחד.

מצב SQ1: המנורה במצב Pentode מדסטרט במיוחד, משמעותית יותר מאשר במצב P1.

מצב SQ2: זה המצב ה״בלתי מרוסן״ של החיה... דיסטורשן חזק, מיוחד ומלא אופי! שימוש ייחודי ומאוד לא סטנדרטי במנורה, נועד לשימושים יצירתיים ומקוריים, כשכפתור ה- BIAS נמצא בכוונון גבוה אפילו נוספת עוד אוקטבה לאות המקור.

השליטה על התנהגות המנורות מתבצעת ע״י:

שליטת BIAS: כפתור אשר שולט ומשנה את עוצמת זרם החשמל שנכנס למנורת הדיסטורשן (6AS6). עוצמת הזרם מופיעה על המיטר ב- MA. בעוצמת מתח נמוכה מאוד, המנורה נשארת ״רעבה״ למתח ומייצרת סאונד דק ושביר יותר, בעוצמת מתח גבוהה מאוד, המנורה ״שבעה מאוד״ ומייצרת סאונד שמן ומנופח! כשהיא מקבלת מתח בינוני (0.25-0.3ma) המנורה פועלת במצב הכי מאוזן שלה, היא מדסטרטת הכי פחות וזה המצב האידאלי בשבילה כדי ״לחמם" סאונד.<.p>

שליטת Low-Pass Filter: פילטר שעובד ב- 12 דיבי לאוקטבה, נועד כדי לסנן החוצה תדרים בלתי רצויים מעל 6Khz או 9Khz לבחירה. המטרה של הפילטר היא ״לעגל״ את הסאונד.

שליטת Drive: ביחד עם מתג ה- Overdrive מאפשרת למשתמש שליטה על עוצמת ההגברה של הסיגנל לפני שהוא מגיע למנורת הדיסטורשן (6AS6)

שליטת Output Level: שולט בעוצמת הכניסה למנורת היציאה של המכשיר, הכפתור צריך להיות על אזור +8 בשביל לקבל דיסטורשן נמוך, ולהנמיך אותו כשמעלים את כפתור ה Drive לקבלת עוד דיסטורשן...

מתג Bypass: ל- Culture Vulture יש True Bypass, מה שאומר שכל האלקטרוניקה של המכשיר מתנתקת במצב Bypass ואין כל השפעה על האות העובר דרכו.

בורר עוצמה: במצב Normal המכשיר עובד ב Gain Stage "רגיל". במצב 10Db+ המכשיר מגביר את עוצמת הסיגנל ב 10Db ומוסיף תדרי "אוויר" גבוהים ועוד דיסטורשן, ומצב Overdrive הוא המצב הקיצוני ביותר ומוסיף עוד דיסטורשן.

מתג Presense: (נכנס לפעולה רק כשהבורר נמצא על מצב 10Db+) במצב Mid יש תוספת של 3Db, במצב High יש תוספת של 6Db בתדר 3Khz.

 מפרט

מעבד העשרה הרמונית ודיסטורשן מבוסס מנורות

טווח רחב מאוד של סוגי סטורציה ודיסטורשן

תוספת של מצבי דיסטורשן שלא קיימים במודל הקלאסי

פילטר מוזיקלי במיוחד להגברה של מיד ריינג'

מצב ביניים של 10Db+ בנוסף למצב של 20Db+ שקיים גם במכשיר המקורי ונקרא במכשיר החדש Overdrive

שליטת Presence

מנחת של 10Db ביציאה אשר מאפשר לדסטרט את המכשיר יותר ולהנחית את עוצמת היציאה להקלטה

עוצמת יציאה חזקה יותר מהקיימת במכשיר המקורי

מכיל Low-Pass Filter משתנה

מתג Overdrive

מתג Bypass לניטרול מלא של השפעת המכשיר על הסורס

2 כניסות לכל ערוץ, DI או Line Level

2 יציאות לכל ערוץ, Line Level לעבודת אולפן ו Low Level לגיטריסטים

כל הכניסות והיציאות ב ״PL 1/4 ובנוסף גם ב XLR

מנורות איכותיות עם חיי מדף ארוכים

מיוצר באנגליה בעבודת יד

למידע נוסף באתר Thermionic Culture

  וידאו

מומלץ להוסיף

512V

512V

קדם-מגבר בפורמט 500

4,690 ₪

AVOCET IIA

AVOCET IIA

מערכת שליטה אולפנית

13,900 ₪

1073LB

1073LB

קדם המגבר האגדי של Neve

4,550 ₪

Its a no cost industry. Rolex cant end fakes. Fakes offer a lot Rolex Replica Watches more than unique and indirectly contribute towards the model. We invest in fakes in appreciation on Rolex Replicas the brand name. These are typically "aspirational brands". Absolutely everyone cant purchase a Mercedes nevertheless they obtain Hyundai Sonata Gold Replica Watches which is a Rolex Replica watches cheap duplicate. Expenses only 10 p.c of Merc and gives far Women's replica watches better service than a Merc. Fakes are right here to remain and increase. Quit them if you're able to Mr Rolex or Mr Omega. Current market forces tend to be far more highly effective fake watches than these Swiss manufacturers. They simply simply cant end fakes. Enable them sit in ivory towers. Permit fakes market below their nose. Why there are no pretend BMWs inside the earth ? So why only gold watches