8816


לרכישה ופרטים
נוספים על מוצר
זה התקשרו אלינו
03-5165036

 תיאור

כבר דורות שהסאונד של Neve נחשב לאמת מידה אצל טכנאי קול, מוסיקאים ומפיקים. כשהסאונד באמת משנה - מהקלטות תזמורת מלאות של סרטים שוברי קופות לזמר בודד, Neve תספק את החום, הפאנץ' והחדות שכל מי שאי פעם נגע בפיידר חיפש או עדיין מחפש.

עם מיקסר הסיכום 8816, הסאונד האגדי של Neve הפך זמין למפיקים ואולפנים מבוססי מחשב. בנוי ומחווט בעבודת יד במפעל Neve אשר בבורנלי באנגליה, ה- 8816 מאפשר לטכנאים ומפיקים למקסס את המוסיקה שלהם על מה שאומנם זעיר פי כמה ממיקסר רגיל אבל מכבד אותנו בכל הגודל והנפח המהודר שמאפיין את המיקסרים של Neve. היחידה מאובזרת ב- 16 ערוצי כניסה עם הגבר של +15 dBA, שליטה בווליום, שליטה מדהימה בתמונת סטריאו ושליטה ב- Mute/Solo ו- Cue. בנוסף, אפשרות Post Mix Insert אם נרצה להשתמש ב- 8816 כמיקסר של קבוצת ערוצים או רק להוסיף אפקט או מעבד דינמי.

עם 4 מקורות צליל חיצוניים לבקרה בלחיצת כפתור, 2 יציאות למוניטורים, שלט ווליום נפרד, Talkback Mic, שליחות לנגנים ויציאת אוזניות, ה- 8816 באופן אפקטיבי משדרג את המערכת הדיגיטלית לאולפן מיקסים מקצועי. חיבור USB מאפשר שמירת ושחזור מדוייק של מצב המיקס באמצעות תוכנה מיוחדת, מה שפותר את אחת הבעיות הגדולות של עבודה עם ציוד אנלוגי

ה- 8816 משתמש באותו מבנה שנאים אשר אחראי לסאונד של הקונסולות הקלאסיות והנהדרות מסדרת ה- 80, עם 2 שנאי Carnhill, שנבנו במיוחד ל-Neve, הנמצאים על יציאת הסטריאו. השנאים האלו הם אחד מהסודות מאחורי המיקסים הפנצ'יים והפתוחים אשר הקונסולות של Neve ידועות כל כך בזכותם.

לאלו שזקוקים ליצאות דיגיטליות - יש אופציית המרת A/D אשר תומכת בתדרי דגימה סטנדרטיים עד 192 KHz. את אופציית ההמרה הזאת ניתן להשוואת ליחידות יעודיות שעולות כמו כל ה- 8816 ואף יותר. אם 16 כניסות לא מספיקות למיקס שלכם, ניתן לשרשר כמה יחידות דרך ערוץ יעודי. היחידה יכולה לחבור ל-8804 Fader Pack אשר מספק 18 פיידרים ארוכים לשליטה ידנית נוחה יותר. אך כמו שכבר נאמר אין ספור פעמים - הדבר החשוב ביותר זה הסאונד. הסאונד שבגללו נשארים מפיקי העל עם Neve.

 מפרט

מיקסר סיכום 16 ערוצים אשר נבנה וחווט בעבודת יד ומיועד לאולפנים מקצועיים מבוססי מחשב.

שחזור הגדרות מיקס דרך ה USB באמצעות תוכנת Instant Recall.

שליטה ב Cue, Level, Pan, Solo ו Mute לכל ערוץ.

שליטה יחודית ברוחב הסטריאו.

הפרדה בין עוצמת מוניטור ועוצמת Cue.

יציאת רמקולים ראשית ומשנית.

מיקרופון Talkback מובנה.

אפשרות לשירשור של כמה יחידות.

היחידה מגיעה בתצורה של 2U עם שנאים מסוככים.

יציאת אוזניות מקדימה ומאחורה.

מידע נוסף באתר AMS:Neve

ביקורת באתר Sound On Sound

ביקורת באתר מגזין Mix

  וידאו

מומלץ להוסיף

33609

33609

הקומפרסור הקלאסי של Neve

17,500 ₪

8801

8801

ערוץ הקלטה מהקונסולה 88RS

12,900 ₪

1073DPA

1073DPA

קדם המגבר האגדי של Neve

11,750 ₪

Its a no cost industry. Rolex cant end fakes. Fakes offer a lot Rolex Replica Watches more than unique and indirectly contribute towards the model. We invest in fakes in appreciation on Rolex Replicas the brand name. These are typically "aspirational brands". Absolutely everyone cant purchase a Mercedes nevertheless they obtain Hyundai Sonata Gold Replica Watches which is a Rolex Replica watches cheap duplicate. Expenses only 10 p.c of Merc and gives far Women's replica watches better service than a Merc. Fakes are right here to remain and increase. Quit them if you're able to Mr Rolex or Mr Omega. Current market forces tend to be far more highly effective fake watches than these Swiss manufacturers. They simply simply cant end fakes. Enable them sit in ivory towers. Permit fakes market below their nose. Why there are no pretend BMWs inside the earth ? So why only gold watches