550A

לרכישה ופרטים
נוספים על מוצר
זה התקשרו אלינו
03-5165036

 תיאור

40 שנה אחרי הצגתו לראשונה, עדיין מהווה אמת מידה ונקודת התייחסות בהשוואה לאקולייזרים אחרים. API שומרת בקנאות על התכנון והרכיבים האלקטרוניים המקוריים של מייסד החברה, סול ווקר ז"ל. מעטים האקולייזרים שזוכים לכזו הערצה כפי שה- 550A זוכה לה. ה- EQ הנערץ הזה השתתף באינספור הפקות מאז שנות ה- 60. בתחילה יוצר כרכיב שנועד להטמעה במיכשור של יצרנים אחרים, ומהר מאוד מצא את דרכו לקונסולות שנבנו בהזמנה מיוחדת כמוצר דגל. התעשייה אימצה את ה-550A בחום. וכמובן כאשר API החלה ליצור קונסולות ב 1971 הוטמע בהן גם כן. הפופולריות הגואה גרמה ל-API להתחיל לייצרו בשנית החל מ- 2004.

ה- 550A הינו אקולייזר בעל 3 תחומים, אשר יחד מאפשרים 21 נקודות תדר עם 5 צעדי הגבר או הנחת עד ל- 12dB בכל נקודת תדר. שלושת התחומים בעלי חפיפה מסויימת על מנת ליצור רצף טבעי של ספקטרום התדרים. התחומים בקצוות, הגבוהים והנמוכים, מאפשרים תצורת Shelf באמצעות מתג לכל תחום. מתג נוסף מאפשר הפעלה של פילטר Band Pass.

כל אחד מהתחומים מצוייד בכפתורים דו קומתיים הסובבים על אותו ציר. העליון קובע את נקודת התדר והתחתון את ההגבר או ההנחת המתבצעים בקפיצות של 2dB למעט בשתי הצעדים האחרונים בהם הפער הוא ב- 3dB. ישנו מתג המאפשר הפעלה או כיבוי של ה- EQ המתבצעים באופן שקט.

ה- 550A הינו אקולייזר מפורט, נקי, שקט, מהיר "ומאוד אנלוגי" במובן המוסיקלי של הביטוי. העדר כפתור Q (רוחב התחום) אינו גורע בזכות אופן פעולתו החכמה של ה- 550A, אשר מצר את רוחב התחום ככל שה- Gain עולה, כך נוצר מצלול הגיוני ובעיקר טבעי ומוסיקלי.

סדרה 500 המפורסמת של API הפכה לסטנדרט גם עבור יצרנים נוספים דוגמת: Focusrite , SSL ורבים אחרים. העקרון מושתת על מארז ובו ספק כח, שלד, כניסות ויציאות, המאפשר איכלוס של מודולים שונים מכל סוג שהוא. כך למעשה להותיר בידי המשתמש לקבוע באופן מודולרי, כיצד יראה הערוץ איתו הוא מעוניין לעבוד. המארז המקורי של API נקרא LunchBox והוא נחשב למארז האמין ביותר ובעל התאימות הגבוהה ביותר לשלל דגמי המודולים לסדרת 500.

 מפרט

  • שלושה אפיקים של אקולייזר API קלאסי

  • כל אפיק מציע שבעה בסיסי תדר שנבחרו ע"י API

  • פילטרים מסוג HP ו- LP

  • עד 12dB של הגבר/הנחת לכל אפיק

  • אפיקים 1 ו-3 מאפשרים בחירה בין Shelf ל- Peak

  • רוחב פס פורפרציונאלי לרמת ההגבר

  • מעגל בעיצוב Fully-Discrete מסורתי של API

  • תקורה גבוהה של +30dB עוצמת קליפ

  • מיוצר בארצות הברית

מידע נוסף באתר API

  וידאו

מומלץ להוסיף

550b

550b

איקוולייזר בפורמט 500

5,790 ₪

Lunchbox

Lunchbox

קופסאת זיווד לפורמט 500

3,250 ₪

1073LBEQ

1073LBEQ

האיקוולייזר האגדי עכשיו בפורמט 500

6,290 ₪

Its a no cost industry. Rolex cant end fakes. Fakes offer a lot Rolex Replica Watches more than unique and indirectly contribute towards the model. We invest in fakes in appreciation on Rolex Replicas the brand name. These are typically "aspirational brands". Absolutely everyone cant purchase a Mercedes nevertheless they obtain Hyundai Sonata Gold Replica Watches which is a Rolex Replica watches cheap duplicate. Expenses only 10 p.c of Merc and gives far Women's replica watches better service than a Merc. Fakes are right here to remain and increase. Quit them if you're able to Mr Rolex or Mr Omega. Current market forces tend to be far more highly effective fake watches than these Swiss manufacturers. They simply simply cant end fakes. Enable them sit in ivory towers. Permit fakes market below their nose. Why there are no pretend BMWs inside the earth ? So why only gold watches