529

לרכישה ופרטים
נוספים על מוצר
זה התקשרו אלינו
03-5165036

 תיאור

ה- 529 הוא שידוך מושלם בין הקומפרסיה הקלאסית והמפורסמת מבית API במיטבה, לבין הפורמט הנוח והפופולרי ביותר באולפן ההפקה המודרני, סדרת 500 של API (לאנצ׳בוקס לדקדקנים).

ה- 529 הגמיש מספק מגוון רחב במיוחד של סגנונות קומפרסיה ומציג באופן מרשים כמה מהתכונות הממכרות והאהובות עלינו ביותר מ API:
המפגש בין סטורציה יפהפיה שנמצאת על הצד החם של הסקאלה אבל תמיד מעצימה את המוזיקה ולא מתנגדת לה, יחד עם בהירות ופאאאאנץ׳!!!

כבר במבט ראשון אפשר לזהות בקלות שה- 529 החדש מבוסס על ה- API 2500 Stereo Compressor שהוא אחד הקומפרסורים הפופולריים ביותר אי פעם בחדרי מיקס ואולפני מאסטרינג.
ה- 529 ירש הרבה מאוד מהתכונות של הדגם הקלאסי, וארז אותן לתוך המודול הכפול הראשון ש- API מייצרת לסדרת 500.

הקומפרסור מציג לראשונה בסדרת 500 את מעגל ה- THRUST שהוא פטנט של API לסיידצ׳יין תלוי תדר התורם להשגת קומפרסיה עם low end בועט במיוחד.
בנוסף קיים בורר בין שלושה מצבי Knee ובורר Old\New לבחירה בין קומפרסיה עם אופי קלאסי (וכשמדובר ב- API המילה קלאסי מקבלת משמעות גבוהה ומוחשית במיוחד) לבין קומפרסיה עם אופי מודרני: כשהבורר על מצב Old ה- 529 פועל בסגנון הוינטאג׳ Feedback Compression וכשהבורר על מצב New ה- 529 פועל בסגנון המודרני והיעיל Feed-Forward Compression.

ה- Auto Makeup Gain של ה- 529 מאפשר חופש פעולה מוחלט בעבודה עם ה- Ratio וה- Threshold ושומר על עוצמת יציאה אחידה, אנחנו מוצאים שזה אחד המאפיינים הנוחים ביותר למשתמש כי הוא מאפשר לנו להתרכז בלמצוא את מה שמכונה בתרגום חופשי ״הנקודה המתוקה״ של הקומפרסור מבלי להתעסק בהשוואות מבלבלות ביחסים המורכבים שבין עוצמות דחיסה לעוצמות היציאה...

כפי שבהחלט ראוי לצפות, ה- 529 מספק את הסאונד האגדי של API ומשתמש ב- Discrete Transistor Opamps הקלאסיים של החברה מדגם 2520 ו- 2510 כמו גם בשנאי יציאה.

 מפרט

 • שליטה בשלבים על שלטי העוצמה, סף התגובה, ההתקף, היחס והשחרור.

 • מד חיווי של עוצמת ההנחתה ואשר מאפשר להציג את עוצמת הכניסה והיציאה.

 • לד המורה על כניסה לסף תגובה.

 • מתג להפעלת מעגל ה- THRUST שהוא פטנט של API לסיידצ׳יין תלוי תדר.

 • מתג לבחירה בין שלושה מצבי Knee.

 • בחירה בין מצב דחיסה "חדש" (feed-forward) למצב דחיסה "ישן" (feed-back).

 • בחירה בין פיצוי עוצמה ידני או אוטומאטי.

 • כפתור המאפשר Bypass חומרתי מלא של המכשיר.

 • משתמש ב- Discrete Transistor Opamps הקלאסיים של החברה מדגם 2520 ו 2510 כמו גם בשנאי יציאה.

 • מיוצר בארצות הברית.

מידע נוסף באתר API

 וידאו

מומלץ להוסיף

Cube

Cube

קופסת זיווד לפורמט 500

2,150 ₪

Hedd Quantum

Hedd Quantum

ממיר איכותי ברמת מסטרינג

16,900 ₪

1073LB

1073LB

קדם המגבר האגדי של Neve

5,350 ₪

Its a no cost industry. Rolex cant end fakes. Fakes offer a lot Rolex Replica Watches more than unique and indirectly contribute towards the model. We invest in fakes in appreciation on Rolex Replicas the brand name. These are typically "aspirational brands". Absolutely everyone cant purchase a Mercedes nevertheless they obtain Hyundai Sonata Gold Replica Watches which is a Rolex Replica watches cheap duplicate. Expenses only 10 p.c of Merc and gives far Women's replica watches better service than a Merc. Fakes are right here to remain and increase. Quit them if you're able to Mr Rolex or Mr Omega. Current market forces tend to be far more highly effective fake watches than these Swiss manufacturers. They simply simply cant end fakes. Enable them sit in ivory towers. Permit fakes market below their nose. Why there are no pretend BMWs inside the earth ? So why only gold watches