527

לרכישה ופרטים
נוספים על מוצר
זה התקשרו אלינו
03-5165036

 תיאור

ה- 527 הינו קומפרסור למארז מסדרת 500 של API, אשר נבנה לפי ארכיטקטורה הלקוחה מקונסולת API 225, אך מגיע עם יכולות מורחבות המבוססות על הקומפרסור הסטריאופוני של החברה, ה- 2500. ה- 527 הוא קומפרסור משופע ביכולות אשר מעניק למשתמש מגוון עשיר של אפשרויות השפעה דינאמית וטונאלית.

ה- API 527 בייסודו, משתמש ברכיב זיהוי עוצמה ע"פ עוצמה ממוצעת (RMS), ומגיע עם האפשרות לשנות את לולאת הפיד-באק (מצב old) ללולאת פיד-פורוורד (מצב new) באמצעות מתג ייעודי, בכך מעניק גוון טונלי שונה מהותית.

באמצעות שימוש בפונקציית ה- Thrust המוגנת בפטנט, הצליחו API ליצור קמפרסור שיודע לשמר את הפאנצ' והברירות בתדרים הנמוכים. טכנולוגיה זו מתבססת על ישום של פילטר מסוג HP אשר ממוקם לפני מעגל ה- RMS Detector, המאפשר שליטה מותנית תדר על מערכת ה- Sidechain. תוכלו להבחין שגם במצבי כיול קיצוניים העוצמה והבהירות של התדרים הנמוכים נשמרים, ויחד איתם הקריספיות והנקיון של הגבוהים אינם נפגעים.

בחלקו העליון של הפנל, נמצא כפתור ה- Out שקובע את העוצמה במוצא הקומפרסור. אולם אין זה כפתור Make-up gain "רגיל" המצוי בד"כ בקומפרסורים, אלא VCA בעל טווח פעילות רחב, האחראי להותיר את עוצמת היציאה קבועה על הערך עליו מיצבתם אותו ומתעלם מכל המתרחש ביתר הפרמטרים. על הסקאלה ישנם סימונים עבור Unity Gain עד ל- 10dB+.

תחתיו נמצא כפתור ה- Threshold המאפשר כיול בין 10dBu+ עד ל- 20dB-.

בתחתית הפנל, כפתור ה- Ratio צבוע באדום, כאשר יחסי ההנחתה הינם: 1, 1.5, 2.5, 3, 4, 6 ו- 10 לאחד. סיבוב עד סוף הסקאלה יעניק יחס של אינסוף עבור פעולת לימיטר. מאוד שימושית האפשרות לשנות את Ratio כאשר עוצמת היציאה נותרת ללא שינוי, בזכות כפתור ה- Out.

כל הכפתורים בעלי מעצור מכני קליל כאשר מכווננים על ערך מסויים. מה שמאפשר לשחזר בדיוק רב את המצב בו הייתם קודם לכן.

מעל כפתור הקסם (Ratio) האדום, נמצאים מתגי ה- Attack וה- Release אשר חולקים ציר משותף. ה- Attack, עם פרמטרים בצע לבן ומהירויות עבודה שבין 1ms ל- 25ms ומעליו, על אותו ציר עם פרמטרים בצבע כחול נמצא כפתור ה- Release המספק מהירויות פעולה שבין 0.3 שניה ל- 3 שניות מלאות.

מצידו השמאלי של הפנל נמצא מדיד בעל 10 לדים. המדיד בעל שתי שורות ערכים. האחת משמאל המודדת את ההנחתה (GR) והשניה מימינו ערכי VU. אופן ביצוע מדידת ההנחתה אינו שגרתי, כאשר כל הלדים מוארים המשמעות שאין הנחתה והלדים כבים ככל שההנתחה גוברת.

תחת המדיד חמישיית מתגים. המתג הראשון מתייחס למדיד ומאפשר בחירה בין VU לרמת ההנחתה. המתג השני מאפשר שידוך (link) לקומפרסור נוסף לעבודה סטריאופונית. המתג השלישי (type) משנה את האופן בו רכיב ה- VCA, המבצע את ניתוח וחישוב ההנחתה, מוזן. במצב old לולאת feedback מזינה אותו ממוצא ה- 527, מצב זה מכונה old. משום שזו הטכניקה הישנה והרגילה בה קומפרסור עובד. במצב new ההזנה נעשית מהכניסה של האות אל ה-527 - feedforward, וזו הטכניקה היותר מודרנית המצויה כיום. לשתי הטכניקות יש השפעה טונלית ודינאמית שונה, ומהנדסי API החליטו להעניק לכם את היכולת להתנסות בהן ולבחור. המתג הרביעי עוסק בעקומת ההנחתה ומאפשר בחירה בין "soft" ל "hard"',מגוון צליל עדין רך וניטרלי,לגוון יותר אגרסיבי ומאופיין. המתג החמישי מפעיל את פונקציית ה- Thrust המוזכרת מעלה.

סדרה 500 המפורסמת של API הפכה לסטנדרט גם עבור יצרנים נוספים דוגמת: Focusrite , SSL ורבים אחרים. העקרון מושתת על מארז ובו ספק כח, שלד, כניסות ויציאות, המאפשר איכלוס של מודולים שונים מכל סוג שהוא. כך למעשה להותיר בידי המשתמש לקבוע באופן מודולרי, כיצד יראה הערוץ איתו הוא מעוניין לעבוד. המארז המקורי של API נקרא LunchBox והוא נחשב למארז האמין ביותר ובעל התאימות הגבוהה ביותר לשלל דגמי המודולים לסדרת 500.

 מפרט

 • מעגל האודיו עושה שימוש ב- Op Amps מסוג 2510 ו- 2520 הידועים של החברה עם שימוש בשנאי יציאה

 • בקר עוצמת יציאה

 • מדיד VU/Gain Reduction בעל 10 לדים

 • חיווי עוצמת יתר

 • מתג "link" לשרשור מספר יחידות

 • מתג "new" ו- "old" לבחירה בין קימפרוס "feedback" או "feed forward"

 • מתג "hard" ו- "soft" לשליטה בעקומת ההנחתה

 • מתג להפעלת פונקציית ה- "Thrust" המוגנת בפטנט

 • מתג כניסה לפעולה המאפשר True-Bypass

 • מיוצר בארצות הברית

מידע נוסף באתר API

 וידאו

מומלץ להוסיף

Titan

Titan

קומפרסור / לימיטר אנלוגי

8,900 ₪

Lunchbox

Lunchbox

קופסאת זיווד לפורמט 500

3,250 ₪

2264ALB

2264ALB

קומפרסור/לימיטר מונופוני בפורמט 500

6,900 ₪

Its a no cost industry. Rolex cant end fakes. Fakes offer a lot Rolex Replica Watches more than unique and indirectly contribute towards the model. We invest in fakes in appreciation on Rolex Replicas the brand name. These are typically "aspirational brands". Absolutely everyone cant purchase a Mercedes nevertheless they obtain Hyundai Sonata Gold Replica Watches which is a Rolex Replica watches cheap duplicate. Expenses only 10 p.c of Merc and gives far Women's replica watches better service than a Merc. Fakes are right here to remain and increase. Quit them if you're able to Mr Rolex or Mr Omega. Current market forces tend to be far more highly effective fake watches than these Swiss manufacturers. They simply simply cant end fakes. Enable them sit in ivory towers. Permit fakes market below their nose. Why there are no pretend BMWs inside the earth ? So why only gold watches