525

לרכישה ופרטים
נוספים על מוצר
זה התקשרו אלינו
03-5165036

 תיאור

ה- 525 הינו קומפרסור למארז סדרה 500 של API, שהוצג לראשונה בשנות ה-70. מדובר בשחזור מדויק ע"פ כל הרכיבים והמעגלים של ה-525 המקורי. בשונה מהקומפרסור 527 של API, ה- 525, מתאפיין בטכניקת פעולה המושתת על לולאת פידבק ומספר פרמטרים המפשטים עבור המשתמש את אופן השימוש בו.

ל-525 שני כפתורים בחלקו העליון של הפאנל: IN ו- OUT. הראשון למעשה הינו כפתור Threshold (ע"י input גבוה יותר הסף למעשה יורד) וה- Out הינו כפתור Make Up Gain המאפשר פיצוי על אובדן האנרגיה כתוצאה מפעולת ההנחתה.

הכפתור האדום בתחתית הפנל ה- Ceiling מהווה פונקציה חשובה, המאפשרת הגברת ההנחתה תוך הגברת עוצמת היציאה סימולטנית, לרמת העצמה טרם ההנחתה. כך שהמשתמש יכול לבצע קימפרוס על שלל מאפייניו, תוך שימור העצמה וללא חשש.

תחת שני הכפתורים העליונים תמצאו את המדיד המציג את עוצמת ההנחתה המעוצב ברוח העיצובית ששררה בשנים היפות ההן...

שני מתגים אחראיים למצב הפעולה של ה- 525. האחד מכונה - C ויגרום לפעולת קומפרסור ביחס של 2:1 ואילו השני, המכונה - L, יציב את היחס על 20:1, ואז יש לכם למעשה לימיטר.

מבחינת ה- Attack מדובר במתקף מהיר של 15 מיקרו שניה, שנועד לתפוס את השיאים המהירים בעוצמת האות.

ארבעה מצבי Auto Release מתאפשרים באמצעות שני מתגים, ומקנים גישה לתזמון של 0.1, 0.5, 1.5, ו- 2 שניות. בשונה מפעולת Release סטנדרטית של קומפרסורים אחרים, כאן התזמון משתנה בהתאמה לתדר הנכנס. תדרים גבוהים זוכים לתזמון מהיר יותר של שחרור אנרגיה מאשר תדרים נמוכים. כך ה - 525 משמר את המעטפת הטבעית של הצליל באופן מרשים.

בשל היכולת למתקף (Attack) בעל תזמון סופר מהיר וכן תזמון השחרור האוטומטי, ניתן להשיג תוצאה שאינה מייצרת תופעות לוואי של "פמפום" וקימפרוס יתר, אלא תוצאה הרבה יותר טבעית ונכונה גם כאשר אתם משתמשים בערכי סף שאמורים לגרור הנחתה דרסטית. תכונה זאת הופכת את ה- 525 לאידאלי עבור מיקסים.

מתג D-S יפעיל עבורכם פונקציית De-Ess שתנחית הברות שורקניות ע"י השחלה של פילטר מתוחכם ברכיב זיהוי העצמה.

ה- 525 שימושי ביותר ליישומי הקלטות ומיקסים, מתאפיין בצליל וינטאג'י ומעניק קלות שימוש אשר מהווה קיצור דרך עבור המשתמש להגיע אל תצורת הקימפרוס המבוקש. כמו בכל מוצרי API גם ב-525 מאפייני הצליל המוכרים של החברה וגם כאן מדובר בטרנזיסטורי ה- 2520 שיוצרו במיוחד למטרות החברה. הוא יהווה שיפור ניכר לכל הקלטת שירה וגיטרות ובכלל, כל יישום של הקלטה.

ל-525 מעגל מעקף (Bypass) בחיבור ישיר לכניסה הנשלט ע"י מתג מהפנל הקדמי ומאפשר לכם לשמוע את האות עם או ללא השפעת הקומפרסור באופן שקוף.

סדרה 500 המפורסמת של API הפכה לסטנדרט גם עבור יצרנים נוספים דוגמת: Focusrite , SSL ורבים אחרים. העקרון מושתת על מארז ובו ספק כח ושלד המאפשר איכלוס של מודולים שונים. בינהם, קדם מגברים, EQ, קומפרסורים ועוד. וכך למעשה, להותיר בידי המשתמש לקבוע באופן מודולרי, כיצד יראה הערוץ איתו הוא מבצע הקלטה. המארז המקורי של API נקרא LunchBox וישנם שני דגמים שלו. האחד בעל אפשרות לשישיית מודולים והגדול יותר לעשרה מודולים.

 מפרט

עתק מדויק של ה- 525 המקורי משנות השבעים

קומפרסור/לימיטר מבוסס פידבק המזהה פיקים

סף דחיסה ועצמת יציאה נשלטות

פונקציית "תקרה" ייחודית

מדיד VU אנלוגי

4 מצבי שחרור

פונקציית De-Ess

מעגלי API Discrete קלאסיים

מיוצר בארצות הברית

מידע נוסף באתר API

  וידאו

מומלץ להוסיף

527

527

קומפרסור/לימיטר בפורמט 500

5,390 ₪

512V

512V

קדם-מגבר בפורמט 500

4,690 ₪

Lunchbox

Lunchbox

קופסאת זיווד לפורמט 500

3,250 ₪

Its a no cost industry. Rolex cant end fakes. Fakes offer a lot Rolex Replica Watches more than unique and indirectly contribute towards the model. We invest in fakes in appreciation on Rolex Replicas the brand name. These are typically "aspirational brands". Absolutely everyone cant purchase a Mercedes nevertheless they obtain Hyundai Sonata Gold Replica Watches which is a Rolex Replica watches cheap duplicate. Expenses only 10 p.c of Merc and gives far Women's replica watches better service than a Merc. Fakes are right here to remain and increase. Quit them if you're able to Mr Rolex or Mr Omega. Current market forces tend to be far more highly effective fake watches than these Swiss manufacturers. They simply simply cant end fakes. Enable them sit in ivory towers. Permit fakes market below their nose. Why there are no pretend BMWs inside the earth ? So why only gold watches