2500

לרכישה ופרטים
נוספים על מוצר
זה התקשרו אלינו
03-5165036

 תיאור

הקומפרסור הסטריאופוני של API מדגם 2500, תוכנן על מנת אפשר כיול מדויק של מאפייני הסאונד והפאנץ' של מיקס סטריאופוני. המכשיר תוכנן במארז 19 אינטש קלאסי ולמרות היותו סטריאופוני הוא מאפשר לכם לעבוד איתו כשני מכשירי מונו נפרדים אך עם סט יחיד של בקרי שליטה. כמובן שמדובר ביחידה סופר איכותית שנועדה לטפל בקפדנות במיקס שלכם.

ל-2500 טווח רחב ביותר של בקרי שליטה, ורבים מהם עוסקים באופי הצליל. מה שהופך אותו לוורסטילי ומתאים לכל משימה. מקומפרסור סטנדרטי ועד ללימטר איתן למשימות מיקס ומאסטרינג, או לכל משימת קומפרסור סטנדרטי.

בקרי ה- Tone: אחד המאפיינים הבולטים של ה- 2500 הוא פונקציית ה- Thrust, מעגל שנועד לשמר את הפנץ' המרעיד של תחום התדרים הנמוך, בעת קימפרוס. מדובר בטכנולוגיה מוגנת בפטנט של API, המעגל מפעיל פילטר High-Pass, תחת 1kHz בהנחתה עדינה, לפני רכיב זיהוי העצמה. טכניקה זו מפחיתה את הרגישות לאנרגיות החזקות של התדרים הנמוכים. המשמעות הטונלית היא שימור העצמה, הברירות והפאנץ' של תחום הבסים מצד אחד, ומצד שני, הפחתת ההשפעה של האנרגיות והעוצמות החזקות שיש בתחומי התדר הנמוך, על מהלך פעולת הקימפרוס. כך ניתן לנטרל את תופעת ה- "פימפום" הנפוצה. למעשה הפטנט החכם מאפשר לתחום התדרים של ה- Mid וה- High-Mid לקבל מידה הוגנת יותר של הנחתה מהקומפרסור. ניתן לבחור בשלוש עקומות פילטר באמצעות מתג.

עוד ייחודיות פונקציונלית של ה- 2500, היא האפשרות לקבוע שני מצבי הפעלה, חדש וישן, באמצעות מתג. מתג ה- Type משנה את האופן בו רכיב ה- VCA, המבצע את ניתוח וחישוב ההנחתה, מוזן באות. במצב Old לולאת Feedback מזינה אותו ממוצא הקומפרסור. זו הטכניקה הישנה והרגילה בה קומפרסור עובד. במצב New ההזנה נעשית מהכניסה של האות אל ה-2500 - Feedforward, וזו הטכניקה היותר מודרנית המצויה כיום. לשתי הטכניקות יש השפעה טונלית ודינאמית שונה, ומהנדסי API החליטו להעניק לכם את היכולת להתנסות בהן ולבחור מה נשמע לכם טוב יותר עבור המוזיקה שלכם.

בקרי ה- Link: קישור שני הצדדים, ימין ושמאל, מתבצע באופן חכם ומעניין, באמצעות כפתור בעל שישה צעדים המאפשר מעבר ממצב של סטריאו מלא (100%) למצב של שני ערוצי מונו (0%) . כך למעשה ניתן לקבוע מה תהיה ההשפעה של כל צד (מבחינת אנרגיה) אחד על השני ובעצם על סך תוצאת הקימפרוס. בשילוב עם פילטרים (HP ו- LP) המשנים את אופי הצליל הסטריאופוני, היכולת הזו מאפשרת הפחתת ההשפעה של טרנזיאנטים מצד אחד על משנהו ו\או, חריגות אנרגיה המגיעות יחד עם תדרים מהתחום הנמוך.

בקרי ה- Compressor: מבחינת יתרת הפרמטרים, את זמני המתקף (Attack) ניתן לבחור מטווח של 0.3 מיל' שניות ועד ל 30 מיל' שניות בעזרת כפתור עם 7 צעדים. ואת תזמוני השחרור תוכלו לכייל בטווח שבין 50 מיל' שניות ועד ל- 3 שניות מלאות. כפתור ה- Ratio, מאפשר לבחור יחסי ההנחתה בין: 1, 1.5, 2.5, 3, 4, 6 ו- 10 לאחד. סיבוב עד סוף הסקלה יעניק יחס של אינסוף עבור פעולת לימיטר. כפתור ה- Threshold נע בין 10+ ל- 20dB-.

בקרי ה- Output: עצמת היציאה מהמכשיר נשלטת ע"י פונקציית Auto Gain, המותירה את העצמה קבועה למרות כל שינוי שתבצעו ביתר הפרמטרים. מאוד נוח לבצע שינוי יחס הנחתה או שינוי סף כניסה לעבודה (threshold) ולא להזדקק לתיקון עוצמות ידני, כך ניתן לשמוע טוב יותר את השפעות הקומפרסור על הצליל. ל-2500 יכולת אדירה בסיכום והוא תוכנן שלא להיכנס לרוויה במהירות. הוא מנפק תקורה גבוהה של 28dBu+. באמצעות מתגים ניתן לבחור במצב "ידני" ולהימנע מהמצב האוטומטי. כמו גם לצאת למצב Bypass אמיתי אשר עוקף את כל מעגלי ה- 2500 ויאפשר לכם מעבר נקי וללא כל השפעה. משלימים את התמונה שני מדידים, אחד לכל צד המאפשרים למדוד עוצמות כניסה, יציאה והנחתה.

 מפרט

  • מעגל האודיו עושה שימוש ב- Op Amp מסוג 2520 הידוע של החברה

  • שליטה ביחס הדחיסה ובזמני ההתקף והשחרור

  • מתג להפעלת פונקציית ה- "Thrust" המוגנת בפטנט

  • מתג "new" ו- "old" לבחירה בין קימפרוס "feedback" או "feed forward"

  • עצמת יציאה אוטומטית או ידנית

  • כניסות Sidechain רבע אינץ'

  • מתג כניסה לפעולה המאפשר True-Bypass

  • מיוצר בארצות הברית

  • מידע נוסף באתר API

  וידאו

מומלץ להוסיף

527

527

קומפרסור/לימיטר בפורמט 500

5,390 ₪

1073DPX

1073DPX

שני קדם-מגברים עצמאיים עם איקוולייזר

19,900 ₪

Hedd Quantum

Hedd Quantum

ממיר איכותי ברמת מסטרינג

16,900 ₪

Its a no cost industry. Rolex cant end fakes. Fakes offer a lot Rolex Replica Watches more than unique and indirectly contribute towards the model. We invest in fakes in appreciation on Rolex Replicas the brand name. These are typically "aspirational brands". Absolutely everyone cant purchase a Mercedes nevertheless they obtain Hyundai Sonata Gold Replica Watches which is a Rolex Replica watches cheap duplicate. Expenses only 10 p.c of Merc and gives far Women's replica watches better service than a Merc. Fakes are right here to remain and increase. Quit them if you're able to Mr Rolex or Mr Omega. Current market forces tend to be far more highly effective fake watches than these Swiss manufacturers. They simply simply cant end fakes. Enable them sit in ivory towers. Permit fakes market below their nose. Why there are no pretend BMWs inside the earth ? So why only gold watches