SCM50ASL Pro

64,700 ₪

עוד מוניטורינג
SCM50ASL Pro

לרכישה ופרטים
נוספים על מוצר
זה התקשרו אלינו
03-5165036

 תיאור

ה- SCM50ASL Pro הוא מוניטור קצה עליון לשדה שמיעה בינוני, אשר יכול להיות מותקן קיר או להיות ממוקם על סטנד. המוניטור מפוצל ל-3 תחומי תדר ומגיע כזוג מותאם. כמו בכל המוניטורים הגדולים של ATC, הסאונד מדויק והרמקול הוא מעין מיקרוסקופ של פרטים ומיקומים, עם שדה סטראופוני ברור והישרדות גבוהה של מיקסים בסביבות משתנות.

הרמקולים הללו מסוגלים להעביר תדרים נמוכים בדיוק מופתי, ובזכות אלמנט המיד "Super Dome" המפורסם של החברה לשקף את תחום האמצע בצורה יוצאת דופן ,כל זאת בשילוב הפקת תדרים גבוהים צלולים, רכים ומפורטים. מערכת זו מאפשרת לטכנאי להגיע לתוצאה הרצויה, בקלות, במהירות, ואינה מעייפת את האוזניים כמו מערכות טווח בינוני אחרות.

מאפיינים אלה הופכים את ה- SCM50ASL PRO למערכת מוניטורינג ברמה הגבוהה ביותר לכל סגנון מוסיקה, הן לשלב היצירה, והן לשלבי המיקס/מאסטרינג בחללי עבודה בגודל בינוני.

המוניטור מגיע מצוייד בוופר מיוחד בגודל "9 המיוצר בעבודת יד במיוחד עבור הדגם הזה, דרייבר אמצע 3" טוויטר כיפה-רכה "1, מערכת Active filtering עם 3 מגברים מובנים בהספק כולל של 350 וואט, פיזור רחב, הגנה מעומס והתחממות הטוויטר, חיווי עומס ושליטת תדר נמוך, וכניסותXLR מאוזנות.

יחודה של ATC נעוץ בגישתה יוצאת הדופן לתכנון מוניטורים. בעוד שרוב היצרנים משקיעים מאמצים בתכנון של מעבדי אות פנימיים המפצים על החסרונות של מרכיבי המוניטור השונים (וופרים, טוויטרים, מגברים) ועל הבעיות האקוסטיות שמציב הארגז, משקיעה ATC משאבים עצומים בתכנון של דרייברים ומגברים יחודיים לכל מוניטור

זה מתאפשר בזכות העובדה שכל מרכיבי המוניטור מיוצרים על ידי ATC עצמה. כיצרנית של אלמנטים לרמקולים ומוניטורים יש ל-ATC יתרון גדול ביכולת לתכנן ולממש תכנון מיוחד וספציפי עבור כל דגם, ובכך מתקבל מוניטור חף מכל טכנולוגיה דיגיטלית, העשויה במקרים רבים ליצור בעיות חדשות במקום אלה שהיא פותרת.

עם סאונד טבעי, המשקף בצורה נאמנה את החומר המוקלט, המוניטורים של ATC מאפשרים איתור של כל פרט קטן במיקס, ועם זאת מסוגלים גם להעניק חווית האזנה עוצמתית ומהנה בתהליך היצירה.

בעולם, המוניטורים של ATC משרתים את מיטב האולפנים והמפיקים. מארק רונסון, בוב לודוויג, אד צ'ארני, ברוס סוודיאן, גלן באלארד, גרג וולש, מייקל בראוור, פול ריד סמית', האולפנים של חברות המוזיקה סוני ופארמונט, אולפני אייר של ג'ורג' מרטין, ובאולפנים של אומנים חשובים כמו הרולינג סטונז, פינק פלויד, לני קרביץ, טום פטי, לו ריד, קולדפלי והקילרז.

 מפרט

המחיר הוא לזוג

טוויטר בתצורת "Soft Dome" בקוטר 1"

וופר "9 בתצורת SL

אלמנט תחום אמצע בתצורת "Soft Dome" בקוטר 3"

שלושה מגברים מובנים בהספק 350 וואט

הגנה וחיווי לעומס יתר

6 שנות אחריות

מימדים: 716*351*400 מילימטר (עומק המגבר מאחורי הרמקול "3)

משקל: 49 קילוגרם ליחידה

מידע נוסף באתר ATC

  וידאו

מומלץ להוסיף

33609

33609

הקומפרסור הקלאסי של Neve

ירידת מחיר. נא להתקשר ₪

2254R

2254R

לימיטר/קומפרסור מונופוני

ירידת מחיר. נא להתקשר ₪

8816

8816

מיקסר סיכום 16 ערוצים

ירידת מחיר. נא להתקשר ₪

Its a no cost industry. Rolex cant end fakes. Fakes offer a lot Rolex Replica Watches more than unique and indirectly contribute towards the model. We invest in fakes in appreciation on Rolex Replicas the brand name. These are typically "aspirational brands". Absolutely everyone cant purchase a Mercedes nevertheless they obtain Hyundai Sonata Gold Replica Watches which is a Rolex Replica watches cheap duplicate. Expenses only 10 p.c of Merc and gives far Women's replica watches better service than a Merc. Fakes are right here to remain and increase. Quit them if you're able to Mr Rolex or Mr Omega. Current market forces tend to be far more highly effective fake watches than these Swiss manufacturers. They simply simply cant end fakes. Enable them sit in ivory towers. Permit fakes market below their nose. Why there are no pretend BMWs inside the earth ? So why only gold watches