SCM45A Pro

46,800 ₪

עוד מוניטורינג
SCM45A Pro

לרכישה ופרטים
נוספים על מוצר
זה התקשרו אלינו
03-5165036

 תיאור

בכירי אמני הסאונד מסביב לעולם מוצאים ש- ATC מייצרת את המוניטורים הטובים ביותר בעולם בכל רמת מחיר כבר מספר עשורים.
חברות רמקולים רבות מעידות כך על עצמן אך אם לאיזו מהן יש גיבוי לטענה הזאת הרי זה ל- ATC אשר המוניטורים המדויקים, המפורטים והממדיים שלה זוכים במבחני האזנה עיוורים במעל שמונים אחוז מההדגמות מול כל רמקול אחר בכל רמות המחיר.

המוניטורים של ATC נטולי גימיקים או יומרה להמציא מחדש את חוקי הפיזיקה ואחד הדברים שהופכים אותם לכל כך מרשימים היא הדרך בה המוזיקה שוטפת את החדר בלי כל תופעות הלוואי המוכרות של רמקולים.

ה- SCM45A Pro הוא רמקול הבנוי ליישום כמוניטור מרכזי לשדה קרוב עד בינוני (Near\Mid Field), מדובר במוניטור אקטיבי אשר מורכב משני וופרים בקוטר 6‪.‬5״ שמנגנים לינארי מ- 70Hz ויורדים עד 42Hz, בתדרי האמצע מטפל אלמנט ה- soft dome המפורסם ובתדרים הגבוהים טוויטר מסדרת S.

כל אחד מהמוניטורים מציג צמד וופרים איכותיים בגודל 6.5", מדובר בוופר מפורט מאוד בתדרים הנמוכים ביחס למידותיו אשר מודד THD (דיסטורשן) נמוך מאוד ובעל ביצועים גבוהים מאוד.

ב- SCM45A Pro כמו בכל מערכות ה- 3Way של ATC נעשה שימוש באלמנט המיד Soft Dome המפורסם, אשר הפך להיות סימן ההיכר של החברה. מדובר ב- tour de force אמיתי של טכנולוגיית הפקת תדרי מיד, היו מעט מאוד פיתוחים משפיעים בהיסטוריה של הרמקולים כמו ה- Soft Dome של ATC שממשיכים להגדיר מחדש את ביצועי הרמקול בתחום המיד ריינג׳ דור אחרי דור.
ה- Soft Dome מאופיין בפירוט יוצא דופן, דיסטורשן נמוך ופיזור אחיד לגמרי והוא ״מדביק״ את הוופר והטוויטר בצורה שהופכת את המוניטורים למערכת אחת שנשמעת שלמה כמו שרק המוניטורים של ATC נשמעים.

הטוויטרים המורכבים ב- SCM45A Pro הם תוצאה של 7 שנות מחקר ופיתוח של טכנולוגיות ייחודית המספקות השמעת תדרים גבוהים במיוחד בשקיפות, דיוק ופירוט חסרי תקדים וברמת דיסטורשן הנמוכה ביותר שטוויטר מודד גם בעוצמות האזנה גבוהות מאוד. הטוויטרים של ATC נחשבים למובילים בעולם ובגלל כל המאפיינים פורצי הדרך שלהם מספקים את הרפרנס האולטימטיבי והיחידי שאי פעם תצטרכו לתדרים הגבוהים.

הקרוסאובר שאחראי לשלב בין כל האלמנטים המשובחים האלה הוא קרוסאובר אקטיבי שמחלק את ספקטרום התדרים לשלושה מגברים נפרדים, מגבר מונו בלוק לכל תחום תדרים ברמקול בהספקים של 150W לוופרים, 60W למיד ריינג' ו 25W לטוויטרים. לקרוסאובר אקטיבי יש יתרונות רבים על פני קרוסאובר פאסיבי מכמה סיבות, קרוסאובר אקטיבי מאפשר שליטה נפרדת על העוצמה ועל הפאזה, בקרוסאובר פאסיבי טוב ככל שיהיה כל שינוי ישפיע על העוצמה ועל הפאזה ביחד. היתרונות של הקרוסאובר האקטיבי מאפשרות לו לכייל את האלמנטים השונים במערכת לעוצמות המדויקות ולהיענות הפאזה המושלמת מה שמייצב את תמונת הסטראו, מספק איזון טונאלי טוב יותר ומאפשר איזון מדויק בין האלמנטים השונים. בנוסף, הרמקול פחות רגיש לטמפרטורה אחרי שעות רבות של פעולה ומתנהג בצורה עקבית יותר בהאזנה ב SPL נמוך וגבוה. אמנם גם בקונפיגורציות פאסיביות ניתן להשתמש במגבר נפרד לכל אלמנט אבל היתרון של ניצול ההגברה במערכת אקטיבית הוא שכל אחד מהמגברים עובד על טווח תדרים מוגבל, מה שמוריד ב 15-20db את רמת ה inter modulation distortion שנגרמת עקב הגברה של אוקטבות רבות של תדרים על אותו קו ההגברה.

האלקטרוניקה במערכות המוניטורינג של ATC לא כוללות שום התערבות דיגיטלית, אין DSP או המרה מכל סוג שהוא כדי להמנע מכל נזק לסיגנאל, אין שום מערכת חיצונית שמתקנת או מפצה על חוסר איזון כי לא קיים חוסר איזון.
הפילוסופיה של ATC דוגלת בלהגיע לשלמות ברמת התכנון והרכיבים על מנת למנוע מצב שיש צורך בהתערבות חיצונית לצורך פיצוי, If it ain't broke don't fix it!

ATC ממשיכה לעדכן את דגמי הדגל שלה בכל הפיתוחים החדשים לאורך השנים ומאפשרת למשתמשים בדורות הקודמים של הרמקולים של החברה לעדכן את רכיבי הרמקולים לגרסה הנוכחית ובכך נותנת אורך חיים גבוה מאוד למוצריה, גם מי שקנה מוניטורים של ATC לפני עשרות שנים ממשיך להנות מכל השיפורים שנעשים עם השנים!

חברת ATC פעילה משנת 1974 והיא החברה היחידה בעולם אשר מייצרת את כל המרכיבים של המוניטורים שלה בעצמה, כולל הוופרים, ה- Soft Dome המפורסם, הטוויטרים, הארגזים, ההגברה וכל האלקטרוניקה. כל הרכיבים בכל הדגמים בקטלוג מיוצרים בעבודת יד במפעל החברה באנגליה.
הייצור נעשה באופן ידני החל מליפוף וכיפוף הסלילים דרך יצור המגברים ורכיבי הקרוסאובר בעוד ששלב הבדיקות מתבצע באמצעים המתקדמים ביותר הכוללים אמצעי לייזר יעודיים, בדיקות תחת עומס ומדידות אקוסטיות מתקדמות ומקיפות של כל אלמנט שהחברה מייצרת לפני שהוא מאושר לשימוש במוניטורים כדי לוודא שכל מערכת של ATC נמסרת ברמת דיוק וכיול מושלמים וברמת האמינות הגבוהה ביותר.

אם תבודדו את כל אחד מהאלמנטים השונים שמרכיבים מערכת מוניטורינג של ATC תקבלו את האלמנט הטוב ביותר בנמצא בכל אחת מהקטגוריות: הוופרים, המיד ריינג׳ והטוויטר כל אחד בפני עצמו הוא המוביל מסוגו בכל מה שקשור לדיסטורשן נמוך ורמת פירוט גבוהה במיוחד, יחד עם זאת כל האלמנטים תוכננו במחשבה להתאים זה לזה ולעבוד ביחד כמערכת אחת, תוסיפו את האלקטרוניקה היעודית והתיבות והשלם הופך לגדול בהרבה מסך חלקיו.

חברת ATC מייצרת מספר מצומצם יחסית של דגמים אשר על פיתוחם ושיפורם היא עומלת בהתמדה כבר עשרות שנים. הטופולוגיה של ATC נמצאת בפיתוח מתמיד כבר משנות השבעים ומבוססת על השאיפה ליצר את כלי העבודה האולטימטיבי עבור אמני הקול, מחד מערכת המוניטורינג המשקפת והאמינה ביותר ומאידך בעלת סאונד מעורר השראה, עמוק ותלת מימדי. בנוסף ליכולות הטכניות פורצות הדרך של המוניטורים, הגורם האנושי תמיד נמצא במרכז מהסיבה שהמוזיקה יכולה להשמע טוב רק כמו שאמן הסאונד גורם לה להשמע ועל מערכת מוניטורינג של ATC אתם הולכים לעשות מוזיקה שתשמע טוב יותר ותתורגם טוב יותר לעולם החיצון.

 מפרט

מוניטורים 3Way אקטיביים בעלי ביצועים גבוהים מאוד.

מוניטורים לשדה שמיעה קרוב עד בינוני לחדרי בקרה\האזנה קטנים עד גדולים, מתאימים גם כ- LCR לסראונד לחדרי מיקס\צפיה לקולנוע.

2 וופרים מתוצרת ATC בקוטר 6‪.‬5 אינצ' שמנגנים לינארי מ 70Hz ויורדים עד 42Hz.

 אלמנט מיד ריינג׳ ה- Soft Dome המפורסם.

טוויטר מסדרת S של ATC בקוטר 1 אינצ'.

קרוסובר אקטיבי בעל 3 תחומים.

3 מגברים לכל רמקול מספקים הגברה נפרדת לכל תחום שמע במוניטור בהספקים של 150W לוופרים, 60W למיד ריינג' ו 25W לטוויטרים.‬

הגנה וחיווי לעומס יתר‫.‬

 

אחריות יצרן ל- 6 שנים‫.‬

 מימדים: 375*600*353 מילימטר

מידע נוסף באתר ATC

  וידאו

מומלץ להוסיף

Titan

Titan

קומפרסור / לימיטר אנלוגי

8,900 ₪

AVOCET IIA

AVOCET IIA

מערכת שליטה אולפנית

13,900 ₪

SCM0.1-12

SCM0.1-12

סאב וופר למערכות ניטור קצה עליון

21,900 ₪

Its a no cost industry. Rolex cant end fakes. Fakes offer a lot Rolex Replica Watches more than unique and indirectly contribute towards the model. We invest in fakes in appreciation on Rolex Replicas the brand name. These are typically "aspirational brands". Absolutely everyone cant purchase a Mercedes nevertheless they obtain Hyundai Sonata Gold Replica Watches which is a Rolex Replica watches cheap duplicate. Expenses only 10 p.c of Merc and gives far Women's replica watches better service than a Merc. Fakes are right here to remain and increase. Quit them if you're able to Mr Rolex or Mr Omega. Current market forces tend to be far more highly effective fake watches than these Swiss manufacturers. They simply simply cant end fakes. Enable them sit in ivory towers. Permit fakes market below their nose. Why there are no pretend BMWs inside the earth ? So why only gold watches