SCM200ASL Pro

166,000 ₪

עוד מוניטורינג
SCM200ASL Pro

לרכישה ופרטים
נוספים על מוצר
זה התקשרו אלינו
03-5165036

 תיאור

בכירי אמני הסאונד מסביב לעולם מוצאים ש- ATC מייצרת את המוניטורים הטובים ביותר בעולם בכל רמת מחיר כבר מספר עשורים.
חברות רמקולים רבות מעידות כך על עצמן אך אם לאיזו מהן יש גיבוי לטענה הזאת הרי זה ל- ATC אשר המוניטורים המדויקים, המפורטים והממדיים שלה זוכים במבחני האזנה עיוורים במעל שמונים אחוז מההדגמות מול כל רמקול אחר בכל רמות המחיר.

המוניטורים של ATC נטולי גימיקים או יומרה להמציא מחדש את חוקי הפיזיקה ואחד הדברים שהופכים אותם לכל כך מרשימים היא הדרך בה המוזיקה שוטפת את החדר בלי כל תופעות הלוואי המוכרות של רמקולים.

כל המוניטורים בקטלוג של ATC בנויים במטרה להציג את הסטנדרטים הגבוהים ביותר, לא את המחיר הנמוך ביותר ולכן הם נבנים ללא פשרות גם מבחינת עלויות הרכיבים והייצור.

ה- SCM200 ASL הוא רמקול הבנוי ליישום כמוניטור מרכזי לשדה שמיעה רחוק (Far Field), מדובר במוניטור אקטיבי אשר מורכב משני וופרים בקוטר 12״ שיורדים עד 32Hz, בתדרי האמצע מטפל אלמנט ה- soft dome המפורסם ובתדרים הגבוהים טוויטר מסדרת S.

צמד הוופרים האימתנים ב- SCM200 ASL בקוטר 12” וכמו ברוב הדגמים המקצועיים של החברה בנויים בטכנולוגיית ה- (SL (Super Linear, מדובר בוופר שמספק פירוט חסר תקדים בתדרים הנמוכים אשר מודד את ה THD (דיסטורשן) הנמוך ביותר מכל וופר אחר של כל חברה אחרת אשר נמצא בייצור כיום. בעזרת טכנולוגיית ה SL הצליחה ATC לייצר הנחתה של 10-15 דיבי ברמת הדיסטורשן בהרמוניה השלישית ביחס לדור הקודם(!)

ב- SCM200 ASL כמו בכל מערכות ה- 3Way של ATC נעשה שימוש באלמנט המיד Soft Dome המפורסם, שמפיק את תדרי המיד והפך להיות סימן ההיכר של החברה, מדובר ב tour de force אמיתי של טכנולוגיית הפקת תדרי מיד, היו מעט מאוד פיתוחים משפיעים בהיסטוריה של הרמקולים כמו ה Soft Dome של ATC שממשיכים להגדיר מחדש את ביצועי הרמקול בתחום המיד ריינג׳ דור אחרי דור.
ה- Soft Dome מאופיין בפירוט יוצא דופן, דיסטורשן נמוך ופיזור אחיד לגמרי והוא ״מדביק״ את הוופר והטוויטר בצורה שהופכת את המוניטורים למערכת אחת שנשמעת שלם כמו שרק המוניטורים של ATC נשמעים.

הטוויטרים המורכבים ב SCM200 ASL הם תוצאה של 7 שנות מחקר ופיתוח של טכנולוגיות ייחודית המספקות השמעת תדרים גבוהים במיוחד בשקיפות, דיוק ופירוט חסרי תקדים וברמת דיסטורשן הנמוכה ביותר שטוויטר מודד גם בעוצמות האזנה גבוהות מאוד. הטוויטרים של ATC נחשבים למובילים בעולם ובגלל כל המאפיינים פורצי הדרך שלהם מספקים את הרפרנס האולטימטיבי והיחידי שאי פעם תצטרכו לתדרים הגבוהים.

ה- SCM200 ASL בנויים סביב קרוסאובר אקטיבי שמחלק את ספקטרום התדרים לארבעה מגברים נפרדים, מגבר מונו בלוק בעוצמה של 850W לכל אלמנט ברמקול לכל אחד מהוופרים, מיד ריינג' וטוויטרים:
לקרוסאובר אקטיבי יש יתרונות רבים על פני קרוסאובר פאסיבי מכמה סיבות, קרוסאובר אקטיבי מאפשר שליטה נפרדת על העוצמה ועל הפאזה, בקרוסאובר פאסיבי טוב ככל שיהיה כל שינוי ישפיע על העוצמה ועל הפאזה ביחד. היתרונות של הקרוסאובר האקטיבי מאפשרות לו לכייל את האלמנטים השונים במערכת לעוצמות המדויקות ולהיענות הפאזה המושלמת מה שמייצב את תמונת הסטראו, מספק איזון טונאלי טוב יותר ומאפשר איזון מדויק בין האלמנטים השונים. בנוסף, הרמקול פחות רגיש לטמפרטורה אחרי שעות רבות של פעולה ומתנהג בצורה עקבית יותר בהאזנה ב SPL נמוך וגבוה. אמנם גם בקונפיגורציות פאסיביות ניתן להשתמש במגבר נפרד לכל אלמנט אבל היתרון של ניצול ההגברה במערכת אקטיבית הוא שכל אחד מהמגברים עובד על טווח תדרים מוגבל, מה שמוריד ב 15-20db את רמת ה inter modulation distortion שנגרמת עקב הגברה של אוקטבות רבות של תדרים על אותו קו ההגברה.

האלקטרוניקה במערכות המוניטורינג של ATC לא כוללות שום התערבות דיגיטלית, אין DSP או המרה מכל סוג שהוא כדי להמנע מכל נזק לסיגנאל, אין שום מערכת חיצונית שמתקנת או מפצה על חוסר איזון כי לא קיים חוסר איזון.
הפילוסופיה של ATC דוגלת בלהגיע לשלמות ברמת התכנון והרכיבים על מנת למנוע מצב שיש צורך בהתערבות חיצונית לצורך פיצוי, If it ain't broke don't fix it!

ATC ממשיכה לעדכן את דגמי הדגל שלה בכל הפיתוחים החדשים לאורך השנים ומאפשרת למשתמשים בדורות הקודמים של הרמקולים של החברה לעדכן את רכיבי הרמקולים לגרסה הנוכחית ובכך נותנת אורך חיים גבוה מאוד למוצריה, גם מי שקנה מוניטורים של ATC לפני עשרות שנים ממשיך להנות מכל השיפורים שנעשים עם השנים!

חברת ATC פעילה משנת 1974 והיא החברה היחידה בעולם אשר מייצרת את כל המרכיבים של המוניטורים שלה בעצמה, כולל הוופרים, ה Soft Dome המפורסם, הטוויטרים, הארגזים, ההגברה וכל האלקטרוניקה. כל הרכיבים בכל הדגמים בקטלוג מיוצרים בעבודת יד במפעל החברה באנגליה.
הייצור נעשה באופן ידני החל מליפוף וכיפוף הסלילים דרך יצור המגברים ורכיבי ה x-over בעוד ששלב הבדיקות מתבצע באמצעים המתקדמים ביותר הכוללים אמצעי לייזר יעודיים, בדיקות תחת עומס ומדידות אקוסטיות מתקדמות ומקיפות של כל אלמנט שהחברה מייצרת לפני שהוא מאושר לשימוש במוניטורים כדי לוודא שכל מערכת של ATC נמסרת ברמת דיוק וכיול מושלמים וברמת האמינות הגבוהה ביותר.

אם תבודדו את כל אחד מהאלמנטים השונים שמרכיבים מערכת מוניטורינג של ATC תקבלו את האלמנט הטוב ביותר בנמצא בכל אחת מהקטגוריות: הוופרים, המיד ריינג׳ והטוויטר כל אחד בפני עצמו הוא המוביל מסוגו בכל מה שקשור לדיסטורשן נמוך ורמת פירוט גבוהה במיוחד, יחד עם זאת כל האלמנטים תוכננו במחשבה להתאים זה לזה ולעבוד ביחד כמערכת אחת, תוסיפו את האלקטרוניקה היעודית והתיבות והשלם הופך לגדול בהרבה מסך חלקיו.

חברת ATC מייצרת מספר מצומצם יחסית של דגמים אשר על פיתוחם ושיפורם היא עומלת בהתמדה כבר עשרות שנים. הטופולוגיה של ATC נמצאת בפיתוח מתמיד כבר משנות השבעים ומבוססת על השאיפה ליצר את כלי העבודה האולטימטיבי עבור אמני הקול, מחד מערכת המוניטורינג המשקפת והאמינה ביותר ומאידך בעלת סאונד מעורר השראה, עמוק ותלת מימדי. בנוסף ליכולות הטכניות פורצות הדרך של המוניטורים, הגורם האנושי תמיד נמצא במרכז מהסיבה שהמוזיקה יכולה להשמע טוב רק כמו שאמן הסאונד גורם לה להשמע ועל מערכת מוניטורינג של ATC אתם הולכים לעשות מוזיקה שתשמע טוב יותר ותתורגם טוב יותר לעולם החיצון.

 מפרט

מוניטורים 3Way אקטיביים בעלי ביצועים גבוהים במיוחד.

מוניטורים לשדה שמיעה רחוק לחדרי בקרה\האזנה גדולים, מתאימים גם כ LCR לסראונד לחדרי מיקס\צפיה לקולנוע.

2 וופרים מתוצרת ATC בטכנולוגיית SL בקוטר 15 אינצ' אשר יורדים עד 32Hz.

אלמנט מיד ריינג׳ ה Soft Dome המפורסם.

טוויטר מתוצרת ATC בקוטר 1 אינצ'.

קרוסובר אקטיבי בעל 3 תחומים.

4 מגברים לכל צד מספקים הגברה נפרדת לכל אלמנט במוניטור‫.‬

הגנה וחיווי לעומס יתר‫.‬

 אחריות יצרן ל 6 שנים‫.‬

  וידאו

מומלץ להוסיף

AVOCET IIA

AVOCET IIA

מערכת שליטה אולפנית

13,900 ₪

SCM0.1-12

SCM0.1-12

סאב וופר למערכות ניטור קצה עליון

21,900 ₪

8816

8816

מיקסר סיכום 16 ערוצים

16,490 ₪

Its a no cost industry. Rolex cant end fakes. Fakes offer a lot Rolex Replica Watches more than unique and indirectly contribute towards the model. We invest in fakes in appreciation on Rolex Replicas the brand name. These are typically "aspirational brands". Absolutely everyone cant purchase a Mercedes nevertheless they obtain Hyundai Sonata Gold Replica Watches which is a Rolex Replica watches cheap duplicate. Expenses only 10 p.c of Merc and gives far Women's replica watches better service than a Merc. Fakes are right here to remain and increase. Quit them if you're able to Mr Rolex or Mr Omega. Current market forces tend to be far more highly effective fake watches than these Swiss manufacturers. They simply simply cant end fakes. Enable them sit in ivory towers. Permit fakes market below their nose. Why there are no pretend BMWs inside the earth ? So why only gold watches