Definition

11,390 ₪

עוד מחשבי אודיו
Definition


לרכישה ופרטים
נוספים על מוצר
זה התקשרו אלינו
03-5165036

 תיאור

יש הרבה חנויות מחשבים בישראל. לחלקן יש שירות טוב, חלקן קרובות לאולפן שלכם וחלקן זולות ביחס לחנויות אחרות. אז למה בכל זאת עדיף לכם לקנות מחשב אודיו דווקא מחנות שמתמחה במחשוב אולפנים?

בגלל הידע. על מנת להרכיב מחשב אודיו שיהיה חזק, יציב ושקט צריך ניסיון רב בבחירת חלקים שיש להם תאימות גבוהה לכרטיסי קול מקצועיים וחומרה אולפנית אחרת. לא כל מערכת שבבים, לא כל לוח-אם ולא כל ספק כוח יתנו פתרון טוב לסוג העבודה שאתם מייעדים למחשב. גם מחשב חזק מאוד שמתאים ליישומים רבים יכול להיות בלתי שמיש לעבודה אולפנית. קניית מחשב כזה היא טעות שעלולה לעלות לכם הרבה כסף ולבזבז לכם הרבה זמן עבודה. חנויות מתמחות, כמו אודיולאב, מציעות את הידע ואת הניסיון שלהן כדי להבטיח לכם שהמחשב שתקנו יהיה מחשב אולפני אמיתי. חוץ מתאימות אנחנו גם מתחייבים לרמות רעש נמוכות ביותר, מתחייבים שאנחנו לא מתפשרים על איכות הרכיבים - עד לרמת הכבלים, ומתחייבים שאנחנו עושים כל מה שביכולתנו כדי שתקבלו מערכת מחשב אשר נבדקה בדיקות קפדניות ושתשרת אתכם בלי הפתעות לכל אורך חייה.

בגלל השירות. חלק קריטי לא פחות מתהליך קניית המחשב הוא אופי השירות שמקבלים עליו לאורך שנות האחריות ובכלל. אין דבר יותר מתסכל מלהיתקע בין הכיסאות כשנתקלים בבעיה. החנות שמכרה את כרטיס הקול אומרת שהוא תקין, החנות שמכרה לכם את תוכנת העריכה אומרת שהבעיה במחשב וחנות המחשבים טוענת שאין תקלה… כשרוכשים כלי עבודה, מקצועיות השירות חשובה לפחות כמו איכות המוצר ומחירו. אנחנו ממחשבים אולפנים כבר יותר מעשור, פתרנו אין ספור תקלות שקשורות בתפעול אולפן, תמכנו באולפנים הגדולים בארץ ונתנו מענה לאלפי לקוחות מקצועיים בזמנים הכי קריטיים. כשאתם מתקשרים אלינו עם בעיה אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו מענה רציני ומקצועי שמתבסס על הניסיון הזה. אתם לא תצטרכו להתמודד איתה לבד.

בגלל הגישה. באודיולאב אנחנו לא מתייחסים למחשב כסך רכיביו. אנחנו רואים אותו כמערכת חומרה ותוכנה אשר מתחברת למערכת גדולה יותר שהיא האולפן שלכם. אנחנו עושים הכל כדי שמערכת המחשב תהיה מדוייקת חומרתית, מוגדרת נכונה תוכנתית (באמצעות תהליך האופטימיזציה) ותשתלב באולפן שלכם בצורה מושלמת. אנחנו לא מוכרים מחשבים, אנחנו מספקים פתרון מחשוב שלוקח בחשבון את הדרישות של תוכנות העריכה שלכם, החומרה האולפנית שלכם ואת הצרכים שלכם כלקוחות מקצועיים.

 מפרט

מעבד: INTEL Core i9 10940X
מעבד בעל 14 ליבות (הדמיה של 28 ליבות), עם זיכרון מטמון של 19.25 מגה בייט במהירות שעון של 3.3 גיגה הרץ המסוגל להגיע למהירות 4.6 גיגה הרץ בעומס.

קירור: Silent Variable Speed CPU Cooler
מאוורר שקט בעל מהירות סיבוב משתנה. המאוורר מותקן על בולמי זעזועים כדי להפחית תופעות של רעד בתוך המארז וגוף הקירור מכיל צינוריות נחושת כדי להבטיח העברת חום אופטימלית.

לוח אם: INTEL Chipset X299
לוח האם מבוסס על מערכת השבבים מהסדרה המקצועית X299 של אינטל. תומך בממשקי M.2 במהירויות הגבוהות ביותר, מציע USB 3 Type-C כמו גם חיבורי USB רגילים. הלוח גם תומך בהרחבת Thunderbolt (ראו תוספות למטה).

זיכרון: 32GB (4*8GB) Quad-DDR4
הזיכרונות עובדים במהירות של 2666 מגה הרץ. הקריאה והכתיבה מתבצעות מארבעת המודולים בו-זמנית.

כ.מסך: Passive Cooling HDMI/DVI עצמאי
כרטיס מסך איכותי ועצמאי בעל גופי קירור פסיביים. הכרטיס מאפשר עבודה עם 2 מסכים בו-זמנית. לכרטיס שני חיבורי מסך, אחד DVI והשני HDMI.

דיסק מערכת: 500GB PCI Express 3.0 x4 SSD
דיסק פלאש המיועד למערכת ההפעלה, קובץ ההחלפה והתוכנות. דיסקים מסוג פלאש עובדים במהירויות גבוהות ביותר (בין פי שתיים לפי עשר מדיסקים קשיחים רגילים) ללא רעש וללא התחממות.

דיסק נתונים: 2TB SSD SATA3
דיסק פלאש המיועד למערכת ההפעלה, קובץ ההחלפה והתוכנות. דיסקים מסוג פלאש עובדים במהירויות גבוהות ביותר (בין פי שתיים לפי עשר מדיסקים קשיחים רגילים) ללא רעש וללא התחממות.

מארז: MIDI ATX
מארז מושתק, המגיע עם פילטרים לאבק ומצויד בבולמי זעזועים לדיסקים הקשיחים וחומר בידוד אקוסטי על הדפנות. (התמונה להמחשה בלבד).

ספק כוח: Active PFC 80 Plus Gold
ספק כוח שקט, מיוצב ואיכותי העומד בתקן נצילות 80 פלוס Gold המחמיר.

אחריות במעבדת אודיולאב.

תמיכה טכנית לכל החיים.

מחיר למזומן: 11,390 ש"ח.
מחיר לאשראי: 11,850 ש"ח.
המחירים כוללים מע"מ.

תוספות מומלצות:
אופטימיזציה לאודיו + גיבוי בתוספת של 450 ש"ח
מתאם Thunderbolt 3 בתוספת של 350 ש"ח

  וידאו

מומלץ להוסיף

אופטימיזציה

אופטימיזציה

הוציאו את המירב ממחשב האודיו שלכם

450 ₪

Windows 10 Home

Windows 10 Home

מערכת הפעלה של מיקרוסופט

390 ₪

Cubase Pro

Cubase Pro

תוכנת עריכת אודיו מתקדמת

2,590 ₪

Its a no cost industry. Rolex cant end fakes. Fakes offer a lot Rolex Replica Watches more than unique and indirectly contribute towards the model. We invest in fakes in appreciation on Rolex Replicas the brand name. These are typically "aspirational brands". Absolutely everyone cant purchase a Mercedes nevertheless they obtain Hyundai Sonata Gold Replica Watches which is a Rolex Replica watches cheap duplicate. Expenses only 10 p.c of Merc and gives far Women's replica watches better service than a Merc. Fakes are right here to remain and increase. Quit them if you're able to Mr Rolex or Mr Omega. Current market forces tend to be far more highly effective fake watches than these Swiss manufacturers. They simply simply cant end fakes. Enable them sit in ivory towers. Permit fakes market below their nose. Why there are no pretend BMWs inside the earth ? So why only gold watches